facebook twitter rss iletiim
Buradasınız : Ana sayfa » Oyun

Zeka Oyunları

logo

Zeka oyunları oldukça önemli oyunlar arasında yer almaktadır. Sizde ebeveynler olarak zeka oyunları ile birlikte oynayarak istediğiniz zaman oyunları sitemizden indirebilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Haydi çocuklar zeka oyunları ile birlikte keyifli bir çok ana sahip olabilirsiniz.
Çocuklar vakit kaybetmeden sitemize giriş yapın ve kolaylıkla sitemizde oyun oynamaya başlayın bakalım Çocukların zeka gelişimleri açısından oyun seçimi oldukça önemlidir,bazı çocuklar daha basit oyunlarla oynarken bazı çocuklar zoru sever bazı çocuklarda sabır yoktur bazıları ise başladığı bir oyunu öğrenene kadar sürdürür,çocuklar birbirinden farklıdır ve her zamanda böyle olacaktır.
onların fiziksel, zeka,ruhsal gelişimleri birbirinden farklıdır her çocuk farklıdır bunu unutmamak gerekir ve çocuğu hiçbir şekilde başka çocuklarla veya başka arkadaşlarıyla kıyaslamamak gerekir bu çocuk da psikolojik gerilime neden olur.

Zeka oyunları sitesi olan http://www.oyunlarizeka.net hakkında bilgi verdik.

admin
admin Hakkında :
Güncel herşeyi takip eder ve ziyaretçilerine sunar.

1 Yorum var

1 | erede

16 Ekim 2012 ● 14:32

iyi güzel beğendim

Yorum Bölümü

Bizi takip edin

Arama yapın


Güncel Blog, sizler için güncel haberleri takip eder ve ilginizi çekecek haberleri, bir blogun verebileceği samimiyet ve kolay anlatım ile sizlere sunar.