facebook twitter rss iletiim
Buradasınız : Ana sayfa » Moda

Sevgililer Gününde Ne Giymeli ?

sevgililer gününde ne giymeli

Sevgililer günü yaklaşıyor. Ne giyerim, ne hediye alırım, ne yaparız gibi sorularda yavaş yavaş çıkmaya başladı. Bununla ilgili bir araştırma yaptım hem beni hemde diğer sevgilileri ilgilendirecek bir şeyler buldum. Hemen işe koyulalım:)

Sevgililer günü hayatınızda yer alan insan ile beraber geçireceğiniz en özel gün. Tanışma günü, sarılma günü gibi günlerin arasında en önemlisi çünkü sizinle beraber bir çok insan bunu kutluyor.  Eşinize, sevgilinize en güzel biçimde görünmek istersiniz. O gün ne giydiğinizi unutmasın istersiniz. Bilirim:)

Giyinmeye başlarken ilk olarak karşı tarafın neler beğendiği önemli. Erkeklerin bazıları giyilen kıyafetlerin açıklığından rahatsızdır. Ya da  şık ve süslü giyinmenizi daha çok beğenir. Bu karşı tarafın zevkleri ile alakalı bir durum. 14 Şubatta ise onu bu konuda da rahat olmasını sağlamalısınız. Mini etek giymenizden hoşlanmıyorsa evet o gün giymeyin. Onun bu düşüncesine saygı duyup onun istediği şıklığa ve zarafete ulaşın. Her ne olursa olsun bu bir parti değil. Rengarenk olmayı bırakın. Sadece uyumlu renkler kullanmaya bakın. Onun gözü kıyafetinize veya pabuçlarınıza bakarken yorulmamalı. Onun gözünü yormak için sadece vücudunuzu kullanmalısınız. Peki o gün için hangi renk ne uygun?

O gün şıklığınızı melek veya tatlı bir şeytan gibi göstermelisiniz . Ne kadar şubat olsa da açık renkler tercih etmelisiniz. Krem, çok açık pembe, yine açık mavi gibi renkler kullanmalısınız. Fosforlu renklerden de kaçının derim. Cırtlak yeşil, çingene pembesi vs. Siyah ne kadar asalet belirtisi olsa da o gün asaletinizi bilen biri ile birlikte olacaksınız. Siyah iç karartıcı bir renk. Belki ayakkabı da kullanılabilir ama oda konsepte bağlı.

Kırmızıdan bahsedelim biraz da? Tatlı şeytan için geçerli olan bir renk. Kırmızı rengi ne kadar göz alıcı bir renk olsa da aşkın, şehvetin, arzunun en güzel rengidir ki bu gün için bence en uygun renklerden biri olur. Kırmızı ile kombin yapabilirseniz eğer… Kırmızı uzun bir elbise ile krem rengi ayakkabılar. Rugan, platform topuk.. Bana çok iyi geliyor. Gerçi ne kadar bu giyinme tarzı mekana bağlı olsa da şık bir restoran için bu kombin uygun olur…

Hadi birde mekana göre inceleyelim:)

Yukarıda da bahsettim.. Çok şık bir restoran, ortam çok nezih. Kırmızı uzun bir elbise, altına rugan yada süet bir ayakkabı harika durur. Üzerinize pelerin tarzında bir palto giyebilirsiniz. Ayakkabı da altın rengi, gümüş, gri gibi renkler kullanabilirsiniz. Aksesuarlarla da bu renklerin uyumunu sağlarsanız güzel görünecektir. Benim favorim altın rengi:)

 

Kafe tarzı bir mekandasınız, canlı müzik romantik bir ortam ve çevrenizde sizinle beraber aynı günü kutlayan sevgililer var. Gayet doğal bir mekan aslında. Bu tip durumlarda fazla ve aşırı ihtişama gerek yok. Karşı tarafın istekleri doğrultusunda bir elbise(boyu açısından) ya da kot pantolon üzerine şık bir bluz iyi gidecektir. Yine seçenek olarak kırmızı, krem, ve açık renklerde gömlekler, bluzler kullanabilirsiniz. Ayakkabı olarak ucu kapalı süet, deri topukları çok fazla olmayan pabuçlar uygun olacaktır. Ama rugan kesinlikle olmamalı.

Sokak ortamında arkadaşlarınızda bulunduğu bir yer düşünelim. Şık olup sevgilinizi burda da etkileyebilirsiniz. Tayt ve üstüne bol kalın bir kazak veya sizin bedeninizden biraz daha büyük bir gömlek. Erkek arkadaşınızın gömleği olması daha  büyük bir güzellik olacaktır. Altına yarım bot tarzında ayakkabılar. Biraz spora kaçan ama zarafetten ödün vermeyen…

Giyinmeyi irdeledik. Yazdıklarım ile umarım 14 şubatta erkek arkadaşınızı mutlu eder ona olduğunuzdan daha güzel görünebilirsiniz.

 

admin
admin Hakkında :
Güncel herşeyi takip eder ve ziyaretçilerine sunar.

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü

Bizi takip edin

Arama yapın


Güncel Blog, sizler için güncel haberleri takip eder ve ilginizi çekecek haberleri, bir blogun verebileceği samimiyet ve kolay anlatım ile sizlere sunar.