facebook twitter rss iletiim
Buradasınız : Ana sayfa » Güncel Haberler

İstiklal Marşı’nın Yeni BESTESİ

istiklal marşının yeni hali

Son günlerde video sitesi youtube’de izlenme rekorları kıran bir videodan bahsetmek istiyorum.  Mehmet Akif Ersoy tarafından yazılan ve Zeki Üngör tarafından bestelenen İstiklal Marşı’mıza farklı bir beste yapılmış. Mehter marşı benzeri bir beste olmuş. Biz güncel blog ekibi olarak oldukça beğendik. Dinledikten sonra görüşlerinizi bekliyoruz.


admin
admin Hakkında :
Güncel herşeyi takip eder ve ziyaretçilerine sunar.

6 Yorum var

1 | Timur Yilmaz

14 Mart 2012 ● 14:07

biz mevcut “Istiklal Marsi” ile gayet memnunuz ve Mehmet Akif Ersoy´a sonsuz minnettariz bize böyle bir mars yazdigi ve duygularimiza en isabetli sekilde tercüman oldugu icin !

2 | necdet

15 Mart 2012 ● 08:23

hali hazırda olan istiklal marşı bence en güzeli birde bunu ilk okul talebelerine nasıl ezberletip okutacaklar bunu düşünüyorlar mı acaba mehmet akif ersoy o kadar güzel duygularımızı anlatmış ki bundan daha güzeli mümkün değil zaten

3 | fırat sabancı

18 Mart 2012 ● 19:49

bence şuanki mevcut istiklal marşı daha güzel ve okunurken daha fazla etkiliyor insanı bunlar akp politikası herşeyi yozlaştırıyorlar yargı siyaset eğitim milli bayramlar vb tüm değerlerin maneviyatını bozdular sıra buna geldi

4 | sarper

3 Nisan 2012 ● 10:43

yorumları okudum biri hariç diğerleri sözlerinin değişeceğini sanmış herhalde.bence daha güzel daha coşkulu bir makam.

5 | sarper

3 Nisan 2012 ● 10:45

Allah rahmet eylesin ve ondan razı olsun Mehmet Akif ERSOY’dan daha iyi bir söz yazması mümkün değil.

6 | Nilgun

27 Ocak 2014 ● 22:42

Çoook beyendim. İçim gurur duyuyor.

Yorum Bölümü

Bizi takip edin

Arama yapın


Güncel Blog, sizler için güncel haberleri takip eder ve ilginizi çekecek haberleri, bir blogun verebileceği samimiyet ve kolay anlatım ile sizlere sunar.