facebook twitter rss iletiim
Buradasınız : Ana sayfa » Genel

Erkek Tavlama Yolları

erkek tavlama yolları

Çok mu garip başlık oldu bilmiyorum ama kadınların şeytan olduğu konusunda önceden bir şey duymadıysanız veya yaşamadıysanız, bu yazıdan sonra kesinlikle “şeytan” sıfatını kadınlara kullanacaksınız. :)

Gelelim asıl konuya. Erkek tavlamak, ayarlamak yani nasıl isimlendirirsiniz size bırakıyorum ama istediğiniz bir erkek vardır ve onu nasıl kendinize yanaştırırsınız onu az çok anlatmaya çalışacağım. Bu konuda da yazarınız çok bilgili sayılmaz ama yeterli araştırmayı yaptığımı düşünüyorum. :)

Erkeği tavlamak için ilk önce çekici olmaya özen gösterin. Karşınızdakinin size bakmasını sağlamak için güzel olmanın yanı sıra gerçekten bakımlı ve çekici bir kadın olmak zorundasınız. Abartısız makyaj, güzel bir elbise ve yüzünüze yakışan saç biçimi. Güzellik olarak onun için ” Tam isabet” olmalısınız. Hatta ilerde size itiraf etmeli, ” Bir kere baktım, Of dedim.” Evet evet tam olarak bunu istiyoruz.

Güçlü olduğunuzu görsün. Bakışlarınızla, davranışlarınız ile gerçekten sizi sağlam görmeli. Öz güveniniz ve egonuz yerinde olursa zaten bu konuyu çoktan aşmışsınız demektir.

Eğer bu aşamayı geçtiyseniz artık onu gözlerinizle fethedeceksiniz. Bunu yapmak içinde ona bakın ama o size baktığında gözlerinizi kaçırın. Böyle 3 – 4 kere bakıştıktan sonra artık sevimli ve yine abartısız tebessüm edin. O sizin sıcaklığınızı hissetsin. Hissetsin ki, oda cesaretlensin.

Bu adımı da geçtiniz mi artık erkeğin atağını bekleyeceksiniz. Siz temelleri döşediniz, gerisi artık onda. O da erkekliğini kullanıp yanınıza gelecek kadar cesaretli bir adamsa oltanız boş çıkmadı demektir. He gelmedi mi? Dert etmeyin. Cesaretsiz adamdan size ne köy olur ne de kasaba.

Ciddi bir ilişki düşünüyorsanız bu adımları uygulayabilirsiniz ama o geceniz hoş geçsin istiyorsanız, zaten beklemeyin. İlk adımı siz atın ama bunu tavsiye etmiyorum.

Umarım işimize yarar:)

admin
admin Hakkında :
Güncel herşeyi takip eder ve ziyaretçilerine sunar.

2 Yorum var

1 | emredner

23 Eylül 2012 ● 16:29

iyi fikirler :) birde bunun kadınları tavlama yollarını yazsaydınız bizde ondan faydalansaydık.

Yorum Bölümü

Bizi takip edin

Arama yapın


Güncel Blog, sizler için güncel haberleri takip eder ve ilginizi çekecek haberleri, bir blogun verebileceği samimiyet ve kolay anlatım ile sizlere sunar.