facebook twitter rss iletiim
Buradasınız : Ana sayfa » Kendimden

Değişik Fotoğraf Pozları

Değişik Fotoğraf Pozları

Çok farklı enstantane ayarları kullanılarak çekilen fotoğrafların çoğunu geride bıraktığını düşündüğüm iki fotoğraf çektim. Hemde profesyonel bir makine ile değil. Canon PowerShot olarak bilinen bir makine kullandım. Zaten el ile fazla ayar yapmak mümkün değil dijital makinelerde fakat bu makinen macro çekimi harika…

En sevdiğim fotoğraf çekim tarzlarından da biridir macro. Sanki güzelliği ile her şeyi geride bırakan bir şeyi fotoğrafa yansıtmak gibi. Bana derin duygular hissettiren her nesnenin macro çekimini makinem yanımda oldukça çekmeye çalışırım.

Gelelim benim yaptığıma… Şans  eseri bir manzara ile karşılaştım. Fırında tavuk yapıyordum yağ ile suyu karıştırdım. Birazcık karıştırdım.. Sonra öyle bir görüntü çıktı ki karşıma. Hemen çektim zaten. Azcık Photoshop ile rengi ile oynadım ve bu hale geldi. Benim çok hoşuma giden fotoğraf oldu ve sizlerle paylaşmak istedim. Sizde umarım beğenirsiniz.

“Bir sürü baloncuk” oldu isimleri :)

admin
admin Hakkında :
Güncel herşeyi takip eder ve ziyaretçilerine sunar.

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü

Bizi takip edin

Arama yapın


Güncel Blog, sizler için güncel haberleri takip eder ve ilginizi çekecek haberleri, bir blogun verebileceği samimiyet ve kolay anlatım ile sizlere sunar.