facebook twitter rss iletiim
Buradasınız : Ana sayfa » Genel

Bornova KüçükPark’ta Büyük Kavga

kucukpark

İzmir‘in Bornova ilçesinde öğrencilerin uğrak yeri olarak bilinen KüçükPark’ta büyük bir kavga çıktı.  Saat 21.30 civarında çıkan ve rant kavgası olduğu öğrenilen kavgada , 3-4 cafe bir birine girdi. Cafe Deyim adeta talan edildi.  Lara-Deyim-Mambo ve Otantik-Bamteli tarafında olan kavga, savaş alanını andırdı.

İlk olarak 3-4 cafenin çalışanları Cafe Deyim’e saldırdı ve bu cafeyi adeta talan etti. Sopalarla saldırının ardından, masaları ve etrafı dağttan diğer cafenin çalışanları ve sahipleri  o sırada cafede oturan müşterilere aldırmadan dehşet dolu dakikalar yaşattı. Bazı müşteriler atılan ve kendilerine isabet eden  nesneler üzerine yaralandı. Polisin gelmesiyle olay yatıştı zannedilirken Cafe Deyim’in sahiplerinin gelmesi ve cafesinin halini görmesi üzerine, yine içinde müşterileri varken Otantik ve Bamteli’ne saldırdı. Polis orada olmasına rağmen olayı önleyemedi. Çevre cafede oturan müşteriler yaralandı. Polisin biber gazı sıkmasıyla ortalık sakinleşti fakat yine çevre cafede yer alan müşteriler, biber gazından etkilendi.

Müşteriler arasında konuşulan konu ise artık bu cafelere gidilmemesi gerektiği ve polisin olaya müdahale etmekte geç kaldığı idi.. Bizim düşüncemiz, bu olayın burda kapanmayacağı ve önümüzde ki günler bu konunun tekrar ateşlenerek gündeme geleceği yönünde.. Sizlere tavsiyemiz en azından önümüzde ki 2-3 gün Sevgi Yoluna uğramamanız yönünde..

 

Son dakika ! KüçükPark’ta silahlı kavga  1 ölü 3 yaralı Habere Gitmek için tıklayın ( 04-04-2013 )

admin
admin Hakkında :
Güncel herşeyi takip eder ve ziyaretçilerine sunar.

179 Yorum var

1 | elif

18 Eylül 2012 ● 22:32

ordaydım ya korkunçtu ve bir daha gitmeyi düşünmüorum

2 | basak

18 Eylül 2012 ● 22:55

ben otantic cafenin karşısında deyim cafenin üstünde oturuyorum ve olaya bire bir şahit oldum.gidilmicek bi cafe varsa o da otantic ve bamtelidir olayın başı belli polis neden geç geldi olaya müdahale edilmedi sanıyorsunuz hepsi onların adamı rüşvet yiyip otantic in sahibinin götünde dolaşıyolar her dakika burda olan polislerin hiç biri olay esnasında defalarca aramamıza rağmen ne hikmetse gelemedi polis geldiğinde zaten kavga çıkaran otantic-bamteli çalışanları yok oldu ve polisler otantic-bamtelinin sahibinin evine çıkıp yüzsüzce balkonda oturdular .şu an saat 2 ve olay yeri inceleme çevik kuvvet yeni geldi.kimlere para yedirdiğinizi görün ona göre gidin bence cafelere.ben artık oturduğum yerden utanıyorum bu pislik otantic çalışanları yüzünden.

3 | baskan

18 Eylül 2012 ● 22:56

ayıptır….

4 | Im sorry

18 Eylül 2012 ● 23:07

çok mu iyi oldu sanki..

5 | mağdur

18 Eylül 2012 ● 23:19

Hırs, ego, para herşeyin önünde. talan edilen kafedeydim. En öndeydim. İlk masa bana geldi, ilk küllük, ilk bardak, ilk yumruk. Ki müşteri olmama rağmen. Şiddet adam seçmiyor arkadaşlar. Aldığınız her nefese şükredin. Ve sondaki uyarıyı gerçekten ciddiye alın. Gidin kahve diyarında oturun, gidin kampüste takılın. Ama küçük parktan uzak durun.

6 | tugba

18 Eylül 2012 ● 23:27

ordaydım maganda gıbılerde uc dakkada deyımmı maffetıler

7 | tuncatalan

19 Eylül 2012 ● 00:07

ordaydım bende, cok action dolu dakikalar yaşadık yanımda oturan arkadaşımın kafasının ustunden gecen kültablası arkamızdakı camı kırdı yeah.
küçükpark meydan muharebesii
tmm gidiyorum ben by.

8 | cuma ali

19 Eylül 2012 ● 04:14

zaten ne bulur bu gençler küçükparkta anlamam hem kafeler hem menüleri çok dandik abaza garsonlar da cabası :/

9 | olcay

19 Eylül 2012 ● 04:32

Bende oradaydım savaş alanı gibiydi bu cafelere gitmeyi düşünmüyorum

10 | Eren

19 Eylül 2012 ● 04:50

aynen ortalık resmen savas alanina dondu arkadasımın telefonu ve cuzdanı calındıgı yetmezmis gibi bide o kalabalıkta biri bi seyle beline vurdu sorunlu yer ya

11 | yedese

19 Eylül 2012 ● 05:34

bir de bana gelen onca raporda asayişin her daim berkemal olduğu yazıyor. Gidip bi ortalığı hale yola sokma zamanı gelmiş !!

12 | izmir

19 Eylül 2012 ● 05:38

Millet terörle savaşır izmirliler kendilerinle. Bergamada ve istanbul macında ksk kavga cıkarır küçük parkta kavga üzülüyorum haketten izmirin haline. Ama iş lafa geldimi onlardan milliyetçisinide bulmazsınız

13 | murat

19 Eylül 2012 ● 05:41

insanlar insanlık tan çıkmış

14 | arzu

19 Eylül 2012 ● 06:05

Ben o sokakta oturuyorum. dün akşamı görenler duyanlar orada olanlar lütfen bu kafelere gelmeyin artık. ne kadar pislik ararsanız bunlarda. mafyalaştılar orada. siz gelip para verdikçe onlar dahada güçleniyor. bugün tüm mahalle başkana şikayette bulunacak zaten,kapatılması için. elimizden geleni yapacağız.

15 | arzu

19 Eylül 2012 ● 06:17

Bu arada belirtmek istiyorum arkadaşım kavgayı çıkaran izmirliler değil ağrılılar.. izmir’e kurban ol sen. izmir’in yerlisi yapmaz böyle şeyler asla.

16 | burak

19 Eylül 2012 ● 06:42

Alla alla ya diğer tüm şehirler çok barişçıl sanki geçen sene gördük feneri terörist gibi polise saldırdı arabaları yaktı . Bir de İzmir’e Ksk’ye laf ediyorsunuz. Küçükpark’ta yaşana olay her yer de olur. Bir de sanki sahipleri İzmirli sanki. İlla sataşcaksınız ya İzmir halkına ilk fırsattı kollayın hemen utanın!!

17 | Uğur

19 Eylül 2012 ● 06:58

Bende oradaydim otantikte ilk olay ciktiginda belliydi boyle birsey olacagi ayip yaptiklari orada insanlar varken

18 | harun

19 Eylül 2012 ● 07:59

bende oradaydım gercekten ve inanın kavga cok büyüktü telefon kafama geldi kendi telefonum arkadsımın kafasına geldi ne oldugunu anlaymadan kulluk kafama geldi gercekten cok korkunctu ardından polis yuzume biber gazı sıktı ve ne oldugunu anlaymadan karakola göturduler hala olayın sokunu atabilmiş değilim arkadslar lutfen biraz duyarlı olalaım değerli eşyalarımızı götürmeyelim bu tarz kafelere..

19 | hakan tari

19 Eylül 2012 ● 08:02

Arkadaşlar Cafe Deyimin sahiplerinden biri benim arkadaşım hemde 15 yılı geçti…24 yaşında kendisi ve sahipleri izmirlimi sanki diyen arkadaşa söylüyorum diğerlerini bilmem ama bu arkadaş izmirli;) ve kendi halinde çalışan bi genç arkadaşımız…MAfya vari takılmayan hakkıyla kazanan…Bu yuzden müşterisi bol olan hatta yanındaki kafeyide almıştı kendisi…Sanırım bamtelinin sahibinin zoruna gitmiş ki saldırmış…Unutmayın ki bu dünyanın adaleti yoksa allahın adaleti var…

20 | adocan

19 Eylül 2012 ● 08:04

cafe deyim açıldığı günden beri istisnasız her gün oradaydım. cafe sahibi arkadaşlar tertemiz insanlar… bu hafta iş yoğunluğundan gidemedim ama kavga cıktığını duyar duymaz otantiğin saldırdığını anladım ki arayıp doğru ollduğunu öğrendim. çocuklar işi tutturdular, temiz çalıştılar, bu da birilerinin (!) canını sıktı sanırım! otantik bamteli mafyadan ötesi değil zaten renkleri belli. polislere gelince. memleketin çivisi çıkmış!!! TO-GO-MO üçlüsüne geçmiş olsun diliyorum, yılmak yok, yola dewam. kardeşimsiniz! ben hep cafeDEYİM!

21 | Cihangir

19 Eylül 2012 ● 08:11

ben size o an motor kameramdan olanı biteni paylaşayım :)

https://www.youtube.com/watch?v=ZzivAyfe2kc&feature=player_embedded

22 | Boşnakoğlu

19 Eylül 2012 ● 08:31

YİNE İZMİRİN SAHİBİ BOŞNAKLAR MEVZUYU KAZANMIŞ…

23 | Serdar

19 Eylül 2012 ● 08:40

Yazıktır yaaaaa Günahtır… Bu olayı Lütfen FACEBOOK ta paylaşalım,yeter bu rezillik yeter bu gereksiz öfke ve kin…

24 | ......

19 Eylül 2012 ● 08:54

Merhaba ben otantic ve bamteli cafenin sorumlusuyum böyle birşey gerçekten üzücü ki siz birde olayı yanlış anlarsanız… bu olay bizim 3. cafemiz olan otantic parkda başladı . Öncelikle cafe deyimden gelen 2 3 eleman bizim müşterilere saldırdı ve bizde müşterlerimizi korumak için onları kovaladık kendi cafelerine orda da hala küfür edip patronuma , oğluna ve çalışılanlarımıza hakaret edip onlara vurdular bizde yeter deyip onlar avurmaya başlayınca olay büyüdü ve polis olaydan 20 dk sonra geldi zaten polislerin birşey yaptığıda yok . gelip bizim mekanımızda çay içip gidiyorlar sonrada gelmiş bizim garsonlarımıza biber gazı sıkıp dövüyorlar. olaylar tam bitmişti cafe deyim den bir adam ( sanırsam sahibi) çete gibi toplanıp dükkana savunmasızken saldırdılar. müşteriler yaralandı tam bir savaş alanına döndü . Sonra biz ve onlar dükkanları toparladık sonra gece 12 1 gibi onlar aradaşlarıı toplayıp dükkanlarının içinde beklediler 20 kişi vardı.Bizim Cafe kapanmıştı sonra gece 3 e kadar gerçekten ortamı gerip saldırgan gözlerle bakarak tehdit algıladık resmen . Olay bundan ibarettir bizim müşterilerimize zarar veren nasbini alır….

25 | ......

19 Eylül 2012 ● 09:04

2. yorumun sahibi başak … sen hangi hakla onları yazarsın ha ? ooplisler eve gelip kameraya baktılar ve sen yüzsüzce balkonda oturdu diyorsun 2 polis geldi biri bilgisayara geçti biride balkonda oturup su içti diye yüzsüz mü oluyor ? kendinden utan !

26 | ......

19 Eylül 2012 ● 09:06

admin ve o koyduğunuz videa bizim değildir orada barlar var biz cafe ler sokağındayız birşeyi araştırıp emin olmadan koyma !

27 | Emir

19 Eylül 2012 ● 09:06

Ben Cafe Deyim’de otururken yaklaşık 20 kişilik bir grup saldırdı. Elinde sopalarla direk kavgaya gelmişlerdi. Aralarında haplı olanlar vardı ve onlar sadece kavga için çağrılmış tiplerdi. Cafe çalışanı vs değillerdi. Okadar kin doluydular ve zarar vermek istiyorlardı ki aralarından birisi elindeki tavla kutusu ile 3-4 dakika LCD televizyonu kırmak için mücadele verdi. Cafede yer alan kızlara tokatlar attılar, müşterilere bile soplarla vurdular. Bu planlı bir saldırıydı. Cafe deyim’in sahibi gelince tabi ki onlara saldırmakta haklıydı. Siz müşterisine zarar verir ekmek teknesi ile oynarsanız adamda gelince can havliyle size zarar verir. Kesinlikle haksız olan otantik ve bam telidir. Doğulu olmalarına güvenerek bu işleri yapıyorlar. Kimlere para kazandırdığınızın farkına varın. Burası İZMİR böyle insanları buralarda barındırmayın.

28 | Cihangir

19 Eylül 2012 ● 09:13

…… isimli kişi kusurabakma ama o video sizin orda o saatte çekilen gerçek görüntüdür bizzat kendim çektim.. gecenin ilerleyen saatlerinde olan biten için bişey diyemem olaylar büyümüş ancak 21.10 da olan olay budur.. 8-10 kişi girdi birbirine

29 | Cihangir

19 Eylül 2012 ● 09:20

Ve istendiği takdirde videonun öncesini sonrasını da genişleterek paylaşabilirim.. Kahve diyarı nın sokağına girişi çıkışı dahil..

30 | Sabri

19 Eylül 2012 ● 09:22

Otantic ve Bamteli cafelerin sahibi ve çalışanlarının ilk vukuatı değil bu. Daha önce de kaç kere o cafeler yüzünden çıkan kavgalara şahit oldum. Bu cafelere gitmeyiniz kesinlikle, bu mafyavari insanlara para kazandırmayınız. Çevrenizi, arkadaşlarınızı da uyarınız lütfen.

Dün akşam da ilk olayda Küçükpark’ta, Cafe Deyim’in bir kaç yanındaki cafedeydim. Otantik ve Bamteli’nin elemanları sadece Deyim’de çalışanlarına değil, Deyim’in müşterisi, oradan geçen, uçan kim varsa herkese saldırdılar. Masaları, oturakları kaldırıp kaldırıp fırlattılar. Bir mevzun varsa bunu oradaki müşterilere, hiç bir şeyden haberi olmayan insanlara saldırarak, bu insanlara çalışanlardan çok zarar vererek çözemezsin. Dağ başı mı burası? Ama dağ başıymış demekki ki polis bile yarım saat gelmediği gibi üstüne bu saldırıyı gerçekleştirenlerin çayını içip, onlarla muhabbete koyuluyor.

Küçükpark’ta polise bile güvenmememiz gerektiğini bir kez daha yaşayıp gördük. Dünkü olaylara şahit olanlar Otantic ve Bamteli’ne hatta Küçükpark’a bir daha uğramaz sanırım. Umarım tez zamanda bu mafyavari insanlar, Küçükpark’ın tüm huzurunu kaçıran kişiler geldikleri yere geri gönderilirler.

31 | Erdal

19 Eylül 2012 ● 09:27

emir misin nesin anlamadım ama yalancılıkta ve rüşvette sınır yok galiba ben otantic cafede otururken olaya birebir şahit oldum. Önce 2 3 kişi gerlip Otantic e saldırdı ve bizde tedirgin olduk fulldu otantic ondan sonar bomboş kaldı adamların ekmeğiyle oynadılar ondan sonra otanti in sahibide saldırdı yaplıması gereken şey bu idi. Sonra yüzsüzler bir daha saldırdı kafam şu an bandajlı kafama nargile şişesi attılar elime kültablası attılar elimde ki parmağımda 2 3 kırık var ve kafama 8 dikiş atıldı. Cafe Deyim den uzak durun sahibi piskopat biri.

32 | tuğba

19 Eylül 2012 ● 09:38

o otantic zaten kıskanç lara ve mamboyu çok kısknıyolar. mambonun büyük gelşmesi onlara bakmş anlaşılar bn böle bşy görmedm zaten fiyatlarınızı yüksetıyonuz madem müşteri kaybtmek istemıyosnz fiytlrı uygn yapın gözleri aç

33 | kıvırcık

19 Eylül 2012 ● 09:42

eskiden nerdeyse hergün otantkteydm şmdi sevglmn arkadaşı deyimde diye orayı braktk hep deyimdeyz ama sanki otantiğe gtmek zorundaymşm gbi pispis bakışlar tripler ulen ben müşteriym kafam nereyi isterse oraya gderm sanki akrabalk bağmz var saçma hırslar peşindeler eminim kavgada onlarn suçudur umarm deyimin zararı büyük değildr geçmiş olsun CAFEDEYİM.

34 | adrenalin

19 Eylül 2012 ● 09:49

bizde ordaydık ne gzl.lan gözleme yemeye gittim biber gazı yeyip geldim depoya aldılar bizi heryer çok pisti ığğğğğ.çok heycanlıydı ama….herkes yinede gitcekkk hahah….

35 | OzkanlarMigris

19 Eylül 2012 ● 09:59

Su otantige bamteline gitmeyin artk. Ne buluyorsunuz orda anlamiyorum. Calisanlar kesinlikle suratsiz. Hizmet sifir en az 3 defa ayni siparisi vermeniz gerekiyor. Otantic Bamteli Gunizi gibi mafyacilara para kazandirmayin. Tavsiyem Mambodur

36 | ahmet

19 Eylül 2012 ● 10:13

birde memleketten arkadaşlarımız geldiğinde özeniyolardı geldiğimizde küçük parka götürürsün artık diye şimdi ben o adamı alıp nasıl küçükparka götüreyim ?

37 | Oktay

19 Eylül 2012 ● 10:25

hadiyin Lan Ordan Otantikle bamteli Yıllardır En işlek Yer. Rant Kavgası bu belli Otontikle bamtelini Çekemeyenlerin Çıkarttıgı Ortada 6 yıldır Gittigim Tek Yer Orası. Adamların ekmeğiyle oynamayın böyle Sanal Ortamda kara Reklam yapmayın.

38 | ç.u

19 Eylül 2012 ● 10:26

o polisler taksi durağınn orada değil mi her gece her sabah üni 2 de değiller mi 20 dk geç kalmaları tamamen işlerini iyi yapmadıklarını gösteriyor.

39 | caglaraydogan

19 Eylül 2012 ● 10:42

onu bunu boşverin size tertemiz iki cafe ismi vereyim hem temiz hem uygun hem kaliteli 1.sevgi yolu cafe 2.puzzle cafe ha bide the bornova var asla olay çıkmaz takılın;)

40 | Muhendis Bey

19 Eylül 2012 ● 10:43

Sallamayın arkadaş. 2003 yılından beri haftada 3 gün nargile çekmeye bamteline giderim. Hiç bir sıkıntı görmedim. Adamlar “ADAM” olana on numara hizmet sunuyor. Begenmeyenler gelmesin kardeşim bizde her gece 10 -15 dk masa beklemek zorunda kalmayız.BAMTELİ CANDIR

41 | fatih.g

19 Eylül 2012 ● 10:49

Ben orda degildim… Nöbet tutyordum. Askerimde ben günde 16 saat nöbetim var benim. Sonrada garnizondakı sayacları almaya gdiyorum sbh 7 de 11 e kadar 7 km yuruyorum sonra yatyorum. Tekrar 2 de kalkıp oğlen 3 den sabh 7 e kadar nöbet tutyorum 16 saat yapyo 17 kg verdim 1.5 ayda öyle kucuk park guzel yer ama ben sevyorum rockkas la empas bide smoke guzel buralar. Orda olmak icin bircok seydn vaz gecerdim… Hatta buzamana kadar yapmıs oldugum aşkerlik haric herseyden vaz gecerdim öyle askerim ben mehmetçikcik… Carsidan yazyorum.

42 | zett

19 Eylül 2012 ● 10:52

Arkadaşım bu video cafeler sokaği degil arabalar gòzüküyor oraya araba girmiyor zaten

43 | okyanus35

19 Eylül 2012 ● 10:54

gitmeyin kardesim kekoların mekanına orda İZMİRLİ BORNOVALI sahbı olan cafe war gidn oralara keko heryerde kekodur :)

44 | Çağlar

19 Eylül 2012 ● 10:58

Şu otantik ve bamteli cafelerden ne anlıyosunuz arkadaşlar. Çalışanlar desen herbiri patron edasında bi havalar civalar, ağızlarda 1 karış salya abaza, tipi kayık herifler. Çoğunluğuda ergenlerden oluşuyor zaten, gittiğinizde görürsünüz bu iki cafedeki yaş ortalamasını. Olayı bizzat gördüm ve yaşananlarda cafedeyim’in en ufak bi suçu dahi yok. Yazık, burda gelipte millete yalan yanlış bilgiler vermesin otantiği, bamtelini savunanlar. Gitmeyin arkadaşım, para kazandırmayın şu sonradan yetme, kendini kral sanan cafe sahiplerine. Son olarakta izmir’e bok atan sefiller. Siz buranın taşına toprağına, insanına kurban olun. Bu olayla izmirlinin ve izmir insanının hiçbir alakası yoktur. Bi bitmediniz abicim.

45 | Bunyamin

19 Eylül 2012 ● 11:07

Otantic ve Bamteli cafe kadar nezih bir mekan yook garsonlari ve sahibi her cuma cikisi lokma dagitir ve hayrina kurban keser bu insanlar kotu olabilir mi hic ?? Bu insanlar hayirlidir ekmegini korur saygi duyar …

46 | Mely

19 Eylül 2012 ● 11:14

Otantic ve Bamteli çalışanları ve eşkiya tipli adamlar Cafe Deyime ve Deyimdeki müşterilere bile saldırırken bitişik cafedeydim. Almanyadan erasmusla yeni gelmiş arkadaşıma İzmire, Türkiye çok güzel biryer, haberlerde gördüğün gibi sürekli şiddet yok derken tam bu kadar iyi bir yalanlama olamazdı dediklerime. Alman arkadaşım ülkemize geldiğine pişman oldu daha 3. gününden. Neyseki Deyimde değildik ve yaralanmadı o Alman en azından, ama şoka girdi resmen o derece vahimdi durum.

Yaptığınız saldırıyı buraya gelip onlar 2 müşterimize laf attı gittik gereğini yaptık diye masum masum ayaklarda anlatıyorsunuz ama o Alman vatandaşına birşey olsa ülkeler arası bir soruna dönüşecekti olay. Yabancı biri olmasına da gerek yok, insan oradakiler, hiçbir şeyden haberi olmayan, sizin iğrenç rant kavgalarınızla hiç alakası olmayan insanlara zarar vermek nasıl bir hayvanlıktır. Umarım adalet bu sefer işler. Bıktık usandık Küçükparktaki serserilerden.

47 | Esin

19 Eylül 2012 ● 11:24

Herkes haddini bilsin oyle mekani gecirirler adamin basina

48 | basak

19 Eylül 2012 ● 11:29

….. yazmışsın daha ismini veremiyosun yüksek ihtimalle tanışıyoruzdur.ben 16 yıldır bu sokakta oturuyorum ve kimin ne bok olduğunu biliyorum haki beyin polisleri yıllardır nasıl beslediğinide biliyorum bana masal anlatmayın.siz bi kişiye 10 kişi dalıp sonra orda burda erkeklik taslıyosunuz yemezler!!

49 | bestee

19 Eylül 2012 ● 11:33

vala kimse kusur bakmasın ne zaman bu kürt kırolar türkiyeyi sardı her yerde böyle olaylar artti resmen mafya çete korku salıyolar lütfen duyarlı olun kürt pkk sempazitanı cafelere gidip para kazandırmayın gencler bu konulara duyarlı olun

50 | zeynep

19 Eylül 2012 ● 11:35

Ulan ne kadar kötüsünüz. Adamlar orada para için rant için birbirlerine girmişler siz hala yok onlar ağrılı yok onlar izmirli muhabbeti yapıyorsunuz. Yahu bunun şehirle etnik kimlikle ne alakası var. Çok fenasınız ya. Şiddet her yerde şiddet, para her yerde para. Ve bu adamlara bu paraları kazandırıp bu şiddeti meşru kılmalarına izin veren de o kafelerin müşterileri. Gitmeyin abi birkaç ay bakın bir daha oluyor mu böyle şeyler. Böyle bir şey var mı ya yok kekoymuş yok izmirliymiş.

Ayrıca video yayınlayan arkadaş, dün kahve diyarının orada rembetikonun önündeki kavgayı çekmişsin. Orada her gece kavga oluyor. Orası süvari caddesine çıkan yol, kafeler sokağı değil.

51 | nedir

19 Eylül 2012 ● 11:35

otantik bamteli deyim her neyse bırakın bu isimleri sadece oralarda olmuyor bu olaylar izmir bu tiplerle dolmaya başladı iğreniyorum ben bu göç politikasından ve göç edenlere uyan izmirlilerden

52 | fatih

19 Eylül 2012 ● 11:52

cafe deyim’in sahipleri sonradan gelip kimseye saldırmadı. kafelerine ilk saldırı anında 3′ü de hastanelik oldu. birinin suratında kesik, birisinin kafasında 20 kadar dikiş, diğerinin beyin travması var. polis ordayken bamteli ve otantiğe saldırdı kısmı bildiğin yalan olmuş. otantikte ve bamtelinde tek bir hasar yok. uydurmayın. uydurmayın çok ayıp. otantik kafe deyim’in büyümesinden ve iyi hizmetinden dolayı müşteri kaybettiği için yaptı bunları.

53 | otantic sorumlusuna

19 Eylül 2012 ● 11:55

bn otntc devamlı müşterisiydim olay anındada orda otruodum ama gördüklerim hiçte sizin anlattgnız gibi deil deyimin sahipleri ordadeilken taln ettnz cafeyi 50 kişiyle sora da hepiniz firar o grubunuz neden zalimce müşterilere saldırım deyimi dağıtıp kaçtılar hepsini geçtim madem erkeklik bu sizde ne diye deyimin sahipleri geldiğinde o grubunuzdan 1 kişi bile yoktu ortada hiç duygu sömürüsü yapma otantic sorumlusu savunmasız bir şeklde müşterilerede cafeyede saldıran sizdiniz ben gördüklerime inanamadm ama şunu anladım otantc bamteli adam deilmişsinz bidaha mı sizin cafelernize gelmek aslaa slm bile vermem artık ayıptır günahtır ne hale getrdiniz alın şimdi mutlusunuzdur ne kazandırdıysa artık size bilmiorum ama bnce erkeğiz dye gezmeyin ortalık çıkın gidin bu sokaktan otantic bamteli otantc park kapatılması lazım sokak sizin deil anlayın artık

54 | nabuyonlen

19 Eylül 2012 ● 11:56

kardeşim! deyimdeki çocuklar adam gibi çalıştılar, bu da otantik ve bamteli (ki sahipleri aynı mafyavari insan) cafelerin zoruna gitti. zaten bileniyorlardı bunun herkes farkındaydı. 3 tane 24ünde gencecik çocuk, alınlarının teriyle adam gibi işlerini yapıyorlardı.tutmuş mafya diyorlar. acaba o yorumu yapanlar bu üç çocuğun yüzlerini gördü mü bi kere olsun?? mafya tipi bile yok tertemizler… ki herşeyin ötesinde o çocukların anneleri o mekanda çalışıyor, öyle insan annesini getirip mekana koymaz. ellerinden geleni yaptılar bu çocuklara mekanı yedirmemek için. ama polisin devletin adaleti yoksa Allahın adaleti var. cumartesinden bu yana cafeDeyimin sahiplerine kızgın olmamdan dolayı gitmedim cafeye. kızgınlık da kötü birşeyden değil, dışarda birbirimizi yanlış anlamadan kaynaklı birşey… kızgın olmama rağmen kardeşlerimin hep yanındayım… cafeye her gidişimizde 10 kişi oluyorduk, otantic dua et de biz orada değildik o zaman mekan basmayı görürdünüz boş dolanmayız evvellah!

55 | ahmet

19 Eylül 2012 ● 11:58

Temizleyin küçükparktaki eşküyaları. Doğudan gelen adamlar 2 kuruş para görünce kendini mafya zannediyor. Oradaki bütün kekoların temizlenmesi lazım.

56 | Ako

19 Eylül 2012 ● 12:08

Gerçekten üzücü bir durum.Gerek sevgi yolu sakinleri olsun gerek kafe sahipleri gerekse gelip giden müşteriler olsun bu durumdan olumsuz etkilenecektir.Elbet unutulur gider sevgi yolu yine her zaman ki gibi sevgi saçmaya devam eder ama insan yaşadıklarını uzun yıllar sonra bile anımsar.Benim de en güzel anılarım junior cafe de geçmiştir.ortamın sıcaklığı içtenliği bambaşka.kendimi orda müşteri gibi hissetmiyorum artık.tabi junior cafe gibi ender cafelerde mevcut.bir diğerinide söyliyim lemon kafe.ismini duydugunuzda bile yüzünüzde bir tebessüm beliriyor.sempatik bir havası var gerçekten severek gidip oturduğum bir diğer cafe de lemon kafedir.junior cafe ve lemon kafe sahiplerine gösterdikleri içtenlikten dolayı teşekkür ederim.

57 | kokostar

19 Eylül 2012 ● 12:18

ya zaten bu otantiğin böyle bir şey yapcağı belliydi.gerek apaçi garsonları olsun gerek tavırları olsun mafyavari.bir daha oralara oturursam 2 olsun

58 | behzat ç.

19 Eylül 2012 ● 12:19

6 yıl kaldım oralarda, ilk bamteli’ne gittik, kapıdan sizi içeri zorla çekmeleri dışında da bir terbiyesizlikleri olmadı, sonra lemon kafeye gittik ortam gayet iyi hoştu ama sonrasında bozdular garsonları falan, deyim el değiştirmeden önce oraya geçtik sonra lemonun yanında ayıp oluyordu oraya gitmek oradan da vazgeçtik, inceden yukarı doğru kayma başladı, sonrasında SOS’e gider olduk, bir ara Kosmo denendi en son SOS’te karar kılındı. Uzun süre her kparkta takılmış biri olarak şunu söyleyebilirim, meydana doğru olan kafeler her zaman daha düzeyli ve candır, ilişkileri daha sağlamdır, liseli ve ergen dediğimiz tayfa aşağı tarafta takılır elek üstü tipler zamanla yukarı çıkar onlar orada kalır, bundan 3 yıl önce falan kafe RA ile bir kavgası olmuştu yine bamtelinin. Buradan kimseyi kötülemem hiçbirinin bana karşı birşeyi olmadı, birbirleri arasında dengeyi tutturmakta kendi işleri!!

59 | Mely

19 Eylül 2012 ● 12:26

Bu arada az önce yazmamışım, olay kesinlikle dün 2-3 laf atmayla başlayan, cafe çalışanlarıyla küfürleşmeden çıkan bir olay değildi oradaki herkesin gördüğü üzere. Otantic ve Bamteli’nin adamları direk Cafe Deyim’i talan etmeye, herşeye zarar vermeye gelmişlerdi. Olayın bir tanığı olarak bu çok rahat gözüküyordu. Yoksa daha cafeye gelir gelmez müşterilerin oturduğu masaları koltukları tutup kaldırıp fırlatıp, herşeyi talan edip, lcd tv’lere zarar vermeye çalışmazlardı. Amaç çok belli, Cafe Deyimi o ya da bu nedenden dolayı talan etmek. Üsttekilerin dediklerine göre de 2-3 genç arkadaşın iş yapmalarını çekememekten kaynaklanıyor sanırım bu. Kendilerince bahane üretmişler demekki üstteki Otantic&Bamteli sorumlusunun belirttiği gibi 3. mekanlarında olduğunu iddia ettikleri olayla. Ve aynı kişinin dediği gibi cafe önüne gelip bir laf dalaşı vs görmedim duymadım ben yan cafeden. Direk mekana, mekandaki eşyalara, müşteri, çalışan önlerine ne gelirse saldırdılar.

Bilirsiniz normalde Türk insanı olaylarda direk video, fotoğraf çeker. Dünkü saldırı o kadar vahim ve vahşetliydi ki kimse video bile çekemedi sanırım. Keşke video çeken olmuş olsa da herkes apaçık görse anlatmaya çalıştıklarımızı ve o insanların gerçek yüzünü.

60 | ayşe

19 Eylül 2012 ● 12:37

esin sen ne kadar gerikafalı biinsansın hayırdır deyimdekiler sana pasvermedi diyemi bu sinir adamlar işini yapan kişiler kendi emekleriyle biryere gelen insanlar otantic gibi calıp cafe acmadılar sende haddini bil en azından subyancı degıller .

61 | cafe işletmecisi

19 Eylül 2012 ● 12:41

K.Parktaki tüm cafelerin çalışanları olarak elimizde klavyeler, cirolarımızı düşürmemek hatta arttırmak adına çok yoğun çalışıyoruz arkadaşlar asdsfhgjışj

62 | any

19 Eylül 2012 ● 12:55

arkadaşlar bu otantic ve bamteli maalesefki sonderece mafya vari insanlardır birde utanmadan girip burda kendilerini aklama çabasına girmektedirler. bu tip mafya vari adamların buralarda zorbalıkla iş yapamayacaklarını anlamaları gerekmektedir ancak polis bile korkar durumdaysa vah halimize…

63 | kavgayı gören biri

19 Eylül 2012 ● 12:55

sevgi yolunun en sonunda solda kalan cafe.nin adı ne bilmiyorum ama biz orda okey oynuyorduk. birden 15 kişilik bir grup, birbirine bağırmaya başladı. genişleyerek ilerlediler resmeni nasıl başladı bi anda nasıl toplandılar anlamadık bile. yanılmıyorsam oranın adı da otantik. biz de salak gibi hala hesap ödeyip gidelim diye uğraşıyoruz. zaten herşey dökülmüş… ücret ödeyecek çalışan eleman yok!!! hepsi kavgadaydı. bir tanesi kasaya yaklaştı, biz de ödeme almaya geldiğini sandık ancak kasanın altından kocaman bi sopa alıp gitti. patronları da “müşterileri toplayın” diye bağırıyordu. ödeme yapmadan çıktık… sevgi yolundan geçerken ortalarda bi yerde de toplanmış bir kalabalık gördük ama anlayamadık bile. kparkın en girişindeki karayel cafe.ye oturduk. olayın bu kadar ciddi olacagını tahmün etmediğimizden, oyuna devam edelim dedik. ama yaklaşık 40 dk sonra çığlıklar yükselmeye başladı. muhtemelen kavgada zarar gören ve biber gazına maruz kalan müşterilerdi… polis gerçekten çok geç geldi. ben ce kavganın planlandıgını düşünüyorum. birden okadar kalabalıklaşmış olamazlar… böyle adamlara prim vermeyelim. küçük park bitmiş artık gerçekten. çok yazık… cafe deyim bamteli ya da otantic kavga ikisinin arasında olduysa, biri diğerinden daha iyi değil kusura bakmayın… o kadar insanın canını tehlikeye atmaya ne hakları var, kendi egoları ve 3 kuruş daha fazla kazançları yüzünden….

64 | murat

19 Eylül 2012 ● 12:56

En güzel ve seviyeli yerlerden bir kahverengi kimsenin etkisi sutlusune karışmazlar seviyeli bir yer herkeze tavsiye ediyorum…

65 | şule

19 Eylül 2012 ● 12:56

Dün olay olduktan sonra gittik küçükparka çünkü deyim cafenin sahipleri cok deger verdiğimiz insanlardır. biz gittiğimizde deyim cafeden eser yoktu her yer talan edılmişti müşteriler ağlıyordu. ve otantiğin dagıtıldıgı felan yoktu gayet rahat bi şekilde oturmuş çay içiyorlardı. olayın asıl sebebı çekememezliktir bunu yapan insanlarında şerefsiz oldugunu düşünüyorum bi insanın ekmeğiyle oynamak bu kadar kolay mı onlar dişiyle tırnagıyla kazarak buraya geldiler. zaten deym kafe sürekli gittiğim bi yerdır bundan sonrada gitmeyi düşünüyorum. ayrıca burdanda bütün arkadaşlara tavsiye ediyorum mutlaka gidin pişman olmazsınız

66 | su

19 Eylül 2012 ● 12:58

cafe deyim çok iyi yapmışta az yapmış bence…adamlara anladıkları dilden muamele etmişler…bende yıllardır otantic te takılırdım ama garsonların o yılışık tavırları salak salak sohbetlerinden sıkıldığımdan cafe deyim de takılıordum son bi kaç gündür…ne güzel işlerini yapıyorlardı..laubali laubali muhabbetleri yoktu cafe deyimdekilerin..ama anlaşılan o ki otantic her parası olan kıro gibi parayı bulunca küçükparka sahip olmaya kalkışmış…bende başağa katılıyorum kesin para yediriolardır,yok lokma döktürüomuşta her cuma..hayırdır sende başını mı tutuyorsun arkadaşım…bundan sonra hayatta otanic e bamteline gitmem…sezar ın hakkını sezar a vereceksin derler bende bundan sonra CAFE DEYİM..

67 | şahit

19 Eylül 2012 ● 13:45

İnsanlar nasıl bukadar rahat yalan söyleyebiliyor anlamıyorum, neymiş cafedeyim’den laf atılmış. Saçmalığın daniskası. Planlı bi sabotaj olayından başka hiçbirşey değil bu. Çok yalnış yaptınız otantik ve bamteli çalışanları, sahipleri. Umarım hızla uzaklaşırsınız artık küçükparktan. Zira ben çevremdekileri sizin kafenize gitmemesi için elimden geleni yapacağım şu dakikadan sonra. Zaten seviyesiz bi ortamınız vardı, ortamınızın ve kendinizin seviyesini de tescillemiş oldunuz bu olayla birlikte.

68 | Erdal

19 Eylül 2012 ● 13:53

kimsin sen başakmısın nesin? olayı bilmeden …… yorumlar yapmayın tamam cafede müsteri olarak oturup olanları görmüş olanb,bilirsiniz dışardan, mevzunun başını bilmeden boş muabbet yapmayın otantic bamteli küçük parkın en temiz en nezih mekanlarıdırr bunu herkes iyi biliyor sende iyi biliyorsun…

69 | Antifa

19 Eylül 2012 ● 13:59

Bu ismi geçen kafelerden bamteli ve otantik’in sahipleri faşist mafyadır ve geçmişte de Küçükpark’ta savaş karşıtı bildiri dağıtan öğrencilere saldırmışlardır (sonra ağızlarının payını aldılar, orası ayrı konu). Böylesi tiplerin rant için yapmayacakları şey yoktur. Kabahatin birazı da, onlar arkadaşlarını sırf savaş karşıtı bildiri dağıttılar diye lince kalkışırken böylesi mekanların kök salmasına seyirci kalan öğrencilerde.

70 | Rio

19 Eylül 2012 ● 14:07

düzgün kaliteli hizmet arıyosanız Rio Cafeden başka biyeri tercih etmeyin

71 | isimsiz

19 Eylül 2012 ● 14:09

zaten bornovada ben bir kere de serserilere magandalara, kendini bir şey zanneden kapı köpeklerine müdahale ettiğini görmedim nerede yalnız takılan kendi halinde bir öğrenci görseler kendilerini gösterip kimlik sorgulama yapıyorlar ama nerde kavga olsa vınnnn..

72 | eski k.park sakini

19 Eylül 2012 ● 14:10

4 yıl oralarda kaldım. bam teli ve otantiğin sahibinden çalışanlarına kadar hepsini tanırım. Haki Aba sanırım sahibi. ali abi, aşkın, nargileci abi . alayını tanırım onlarda beni tanır. gel gelelim yorumuma. bence de bu iş Haki Abanın işi gibi görünüyor. İzmirde ne yazıkki asayiş berkemal değil. orada her türlü rant dönüyor. Bam teli ve Otantik cafeyi ilk canlandıran müşteriler bizdik. keşke buralara bu paraları kazandırıp beslemeseydik. söylenenler doğrudur. zaten son izmire gelişimde uğramadım bile. keko mekanı. oraya oturmassan başka yere oturursan binbir tane trip yapıyodu aşkın . zaten k.park apaçi mekanı olmuş çıkmış. 2005 yıllarında ne güzel öğrenci mekanıydı. mafyalaşmamıştı. tüm güzellikler geride kaldı

73 | şahit2

19 Eylül 2012 ● 14:17

arkadaşım olayın izmirlilik ve milliyetçilikle alakası yok. sizin o çok meth ettiğiniz güzelim (!) anadolu şehirlerinden gelen insanlar izmir’i bu hale getirdi. hayatında deniz, cafe, park bahçe veya küçükpark-büyükpark-kampüs gibi yer görmeyenler bi şekilde para bulunca işte böyle oluyor. sizin oturduğunuz yerde kavga gürültü haraç vs olmuyor sanki. istanbulun neresi, bebek mi yoksa tarabyada mı oturuyorsunuz sözde asilzade anadolu halkı ?

olaya gelince gerçekten hoş bişey değil. olmaması gerekirdi tabi. yine de bir iki hafta uzak durmak gerek.

KEŞKE BEĞENMEDİĞİNİZ O İZMİR KADAR HAYSİYETLİ, MİLLİYETÇİ, TÜRKÇÜ ve MÜSLÜMAN OLABİLSENİZ !

74 | Cenk

19 Eylül 2012 ● 14:27

11 yıldır otantic müşterisiyim sahibini tanırım her hafta cuma çıkışı lokma dağıtır ve her cuma kurban keser fakirlere dağıtır.İyi bir adamdır dindardır kendisi ekmeği kutsal bilir camiye gider namaz kılar, çok iyi biridir ve hiçbir kötülüğü olmaz dilencilere 20 50 lira para verir namuslu bir adamdır.Bu adam küçük bir kavga çıkmıştı cafesinde onu konuşmak için gitmişti o sırada bir başka adam otantic in sahibinin gömleğini çekti ve yere düşürdü o sırada bir bıçak darbesi yedi sorna bir daha yedi garsonlarda bunu görünce Cafe Deyim e saldırdı şu an o adam yoğun bakımda hastanede yatıyor .Bu Cafe Deyim , Lara ve Mambo kafelerinin ortakları garsoınlara da saldırınca tansiyon hatsafhalara çıktı ve Deyim in sahibide iyi biridir ama onun garsonu Otantic in sahibine saldırınca garsonalar ve arkadaşları adeta çıldırdı ve Cafe Deyim e saldırdılar.Deyim in patronuda çok sinirlendi ortaklarını ve arkadaşlarını çağırıp Otantic ve Bamteli ne saldırdılar sonra 5 dükkanda toparlanıp gece oldu. Tüm Cafe ler kapanmış sadece deyim duruyordu içindede 20 kişi vardı herkez telefonla birilerini arıyordu o sırada 2 saat önce çevik kuvvet gelmişti Cafe Deyim adamlarını çoğaltınca onlarda önlem amaçlı sabaha kadar başlarında durdular Cafe Deyim in adamlarının. Olay bundan ibaret. İnşallah olay büyümez…

75 | Bora kilinç

19 Eylül 2012 ● 14:40

Kucukpark ortamı ne istanbulda ne ankarada nede adanada var arkadaşlar bunca yıl bi çok yer gezdm 3.5 yıl kucukparkta yaşadım içinde olduğunuzda anlamiyosunuz ama çıktığınızda bataklıktan kurtulmanın tadına variyosunuz benim gözümde bunu mecazda söylüyorum zaten ki bariz belli bunu anlatmaya hacet yok derim ki siz siz olun ordan kurtulun…saygılarımla

76 | reklam yok

19 Eylül 2012 ● 14:41

Arkadaslar artik gidip fasil fln yapip eglenelim raku baligin dibine vuralim . Hem de bornovada uygun fiyatli cok guzel mekanlar var teras cafenin yanindaki :) stres yok rahatlayin.

77 | eylem

19 Eylül 2012 ● 14:41

izmire laf soyleyen o arkadaş sen milliyetçiliğin ne olduğundan haberin varmı acaba ayrıca başak arkadaşa katılıyorum bamteli lara otantıc ve daha çoğu mafya pislik insanlar bende orda oturuyorum ve kimin ne olduğunu çok iyi biliyorum evt gidilmeyecek bi cafe varsa bunlar

78 | toprak

19 Eylül 2012 ● 14:56

işin aslı bundan 4 ay önce otantic elemanlarından birisinin lara’ya geçişiyle başladı o günden bugüne gelen bi gerginlik vardı ve sonunda patlak verdi olayı deyim’in başlatmış olması üzücü kimsenin mekana gidip müşteriye şekil yapma hakkı yok kimse ekmeğinle oynnmasını istemez ama otantic elamanlarının gidip o şekilde karşılık vermiş olması çok yanlış tabi zaten bunun bedelinide ödemişler ayrıca polislerin para yediği falanda yok küçük parkı gerçekten biliyorsanız polisler ya karayelde otururlar ya da otantic parkta çünkü karayel sokağın başı otantic parkta sokağın diğer başı yani olmaları gerektiği yerler ve ben bilirim ki orada takılan polisler bedava yemek yeme imkanları olduğu halde sabahları üniversiteli 2 den kahvaltılıklarını alırlarda giderler öğle yemeklerinide öyle giderler dışarda yerler hiç bi mekancıya yük olmazlar bu konuda yanlış bilgiler vermeyin ayrıca otantic cafe sahibi hayır işleri konusunda tektir öğrencilere burs vermekten tutunda türkiyedeki tüm hayır kurumlarına düzenli olarak bağış yaptığını bilirim ayrıca hizmet anlayışına gelince müşteri her şeyin üstündeydi hizmet sınırsızdı sanırım artık aynı hizmeti veremiyorlar şimdiki elemanlar müşterinin adisyonunu nasıl kabartırım diye uğraşıyorlar yani güleryüzde yok hizmet de. cafe deyime gelincede samet arkadaşımız adına çok üzüldüm bunları hak etmediğini düşünüyorum gece gündüz demeden discolarda barlarda garsonluk yaparak buralara geldi hatta halada geceleri discoda çalışır ne diyelim allah herkesin çarşısına pazar versin umarım bu tatsız olay tatlıya bağlanır. ve bağlanmasıda gerkir aksi halde ne mekancılar ne de orada ekmeğinin peşinde olan yüzlerce işçi ekmek yiyemez…

79 | yok

19 Eylül 2012 ● 14:57

2003-2005 yıllarında çok gittiğim mekandı,yemeklerini çok severdim. fakat gözlerinde dolar işaretiyle gezen adamlar oldular o ali abiler falan,hal ve tavırları zaten bir değişikti hep. müşteri potansiyeli de garipleşti zaten.. milliyetçilikten,ırkçılıktan falan değil, doğudan gelen (kürt demiyorum) her kişi kendini belli ediyor. garip bir saldırganlık, hakikaten kanınızda var. Kurban kesiyormuş,lokma dağıtıyormuş, ah, çok cahilsiniz. insanlık lokma dağıtmakla falan olmuyor ne yazık ki. 2 rekat namaz kılar geçer günahları o zihniyetle,yazık..gidin masaya sandalyeye dolaba falan tapın. Allahı alet etmeyin bir de bu iğrençliğinize. lokma dağıtıyormuş..çok güldüm. bence buralardan gidin artık,sizi hiç sevmiyoruz.

80 | Ebru

19 Eylül 2012 ● 15:20

Serefsizlik yapmayin ben 10 yildir bamteli otantic cafenin musterisiyim. Okadar kaliteli personeli ve hizmeti varki tartisilmaz. Uc bes cabulcu mekani karalamak icin uyduruktan yazilar yazmayin allahtan korkun.

81 | kaan

19 Eylül 2012 ● 15:49

rüşvet yemiyorlar mı serinkuyu ziraat bankasının sırasında ki kaçak meyhaneye gel senelerdir davul zurnayla uyuyoruz polisleri aradık mı nedense bir türlü mekanı bulamıyorlar neden acaba :D

82 | dogrularısöyleyin

19 Eylül 2012 ● 15:52

bi olay hatırlatayım! galatasarayın şampiyon olduğu gün galatasaray taraftarı otantiğe bamteline saldırdığı zaman cafeDeyimin sahipleri ve elemanları otantiğe destek çıktı, yardım etti! yalansa yalan deyin lan! azcık yiğit olun mert olun. dadaşım diye övünüyorsun ya HAKİ! abi bildi herkes seni adam değilmişsin! bahaneyle ekmeklerini mi keseceğini sanıyorsun çocukların. yazıklar olsun sana adam diyene!

83 | basak

19 Eylül 2012 ● 15:54

Erdal
ben olayın başınıda sonunuda biliyorum hayırdır haki sanadamı para yedirdi gelmiş burda ahkam kesiyosun.anca 1 kişiye 10 kişi saldırırlar ondan sonra müşterilerin canını tehlikeye atıp böyle rezalet çıkarırlar sizde burdan ahkam kesersiniz aklamaya çalışırsınız ama salak yok karşısınızda kimin ne bok olduğu belli!!!

84 | Yeter amk

19 Eylül 2012 ● 16:17

Olay esnasında orda olmasamda gerek açıklama ve gerek yorumların hepsini okuyarak az çok ne olduğunu tahmin ettim.Eğlence sektörünün geneline hakim olan bu kendini mafya sanan kekolar yine yapmış yapacağını.Kendinden başkasının bu sektörde para kazanmasını istemiyorlar.Orda kendi halinde iş yapan izmirin yerli insanının yükselmesi işlerine gelmemiş demekki..Nerde kavga OLAY orda KEKO yeter..

85 | Erdal

19 Eylül 2012 ● 16:18

başak sen o deyimin üstünde laptopta balkonda oturan kişimisin

86 | esra..

19 Eylül 2012 ● 16:34

ARKADAŞLAR YORUMLARINIZA KATILIYORUM AMA TAMAMINA DEGİL BEN İZMİRLİ BİRİ OLARAK KÜÇÜK PARKA UZUN YILARDIR TAKILIYORUM TANIDIGIM BİRSÜRÜ DOGULU İŞLETMECİ VAR AMA İÇLERİNDE DOGULU OLUSUNU ÖNE SÜREREK ORDA GÜÇ GÖSTERİSİ YAPMAYAN İŞLETMECİLERDE VAR EKMEK DERDİNE DÜŞMÜŞ NAMUSUYLA SEREFİYLE İŞYAPAN KAFELERDE VAR LEMON KAFE THE BORNOVA JUNİOR BUNLARDA BÖYLEŞEYLER GÖRDÜNÜZMÜ AMA DÜNKÜ OLAYA COK YAKINDAN ŞAHİT OLDUM OLAYI BAŞLATAN DEYİMDİ DEYİMİN GARSONLARIYDI AMA BUKADAR SEVİYESİZLEŞTİRENDE OTANİK BAM TELİYDİ HERKESE GECMİŞ OLSUN

87 | SEVDA

19 Eylül 2012 ● 16:39

lemonda oturuyodum olaya bire bir şahit oldum yaşananlar cok içler acısıydı müşteri varken bu saldırı hiç etik deyildi bence tavsiyem oturdugunuz kafeye dikat edin

88 | Selin

19 Eylül 2012 ● 16:45

cafe deyim sevdigim bir cafe . olanlara üzüldüm . otonticteki kadro ztn direk şaka gibi keko tipliler .kıskançlık bu olsa gerek bundan sonraaa asla asla otontice gitmek yok .kınıyorum !!!

89 | GÖZLEMCİ

19 Eylül 2012 ● 16:58

4 YILDIR İZMİRDEYİM VE KÜÇÜK PARKIN İÇİNDE OTURMAKTAYIM BENDE BİR ÖGRENCİYİM 4 YILDIR GİTMEDİGİM HİÇ BİR KAFE KALMADI ASLINDA HİÇ BİRİ Bİ HALTA YARAMAZ KAPIDA GARSONDA DEGİL ARTIK KAPICI DENEN TİPLER SİZİ KAFEYE ÇEKER ZORLA BAZEN İSTEMESENİZDE GİRERSİNİZ HELEKİ İZMİRE YENİ GELMİŞ ARKADAŞLAR ÇOK SIK KARŞILAŞIR BUNLA. ARKADAŞLAR BİRAZ AKLINIZI KULLANIN 50KRŞ FAZLA VERİN GİDİN SÜVARİ CADDESİNDEKİ KAFELERE HEM RAHAT HEM İNSANI SIKMIYORLAR KLASİK KAHVE DİYARINA GİDEBİLİRSİNİZ VEYA YENİ AÇILAN KAHVE MANİA 9 10 AYLIK Bİ MEKAN GÜZEL MEKANLAR ÜSTELİK SÜREKLİ MÜŞTERİLERİNEDE GÜZEL İKRAMLARDA BULUNUYORLAR HUZUR BULURSUNUZ BURALARDA SÜVARİDEKİ DİGER KAFELERDE GÜZEL AMA BİRAZ KÜÇÜK OLDUKLARI İÇİN BİZİM ÇOK HOŞUMUZA GİTMİYOR AMA EMİN OLUNKİ HEPSİ SEVGİ YOLUNAKİLERDEN İYİDİR

90 | küçükpark sakini

19 Eylül 2012 ● 17:27

kimsin sen başakmısın nesin? olayı bilmeden …… yorumlar yapmayın tamam cafede müsteri olarak oturup olanları görmüş olanb,bilirsiniz dışardan, mevzunun başını bilmeden boş muabbet yapmayın otantic bamteli küçük parkın en temiz en nezih mekanlarıdırr bunu herkes iyi biliyor sende iyi biliyorsun…
—————————–
Olayın nedenini bilmem olayın kendisinide görmedim ama 20-30 kişi toplanıp kafedeki müşterilere saldırmak haklı olsanız(!) dahi sizi haksız kılar kavga edicekseniz gece 1 de mekanlar kapanır sonra ne yapıcaksanız yapın ama amaç sorun çözmek yada kavga etmek değil o mekanın para kazanmasını engellemek insanlara mesaj vermek o kafeye giderseniz zarar görürsünüz insanları ordan uzak tutmak haki abin gece gündüz fakirleri doyursun öğrencilere burs versin eğer o kafedeyi masum insanlara zarar veriyosa bunun vebalini ödeyemez

91 | Çağlar

19 Eylül 2012 ● 17:31

Bamteli ve otantik lehine yazanlar sanırım ya sahipleri ayrı ayrı isimlerle aynı kişi yazıyor yada pohpohçuları. Otantik ve bamteline nezih diyen akla şaşarım ben.

92 | Ersin

19 Eylül 2012 ● 18:02

Bütün herkese geçmiş olsun, yaralılara Allah acil şifa versin. Gerçektende nezih bir ortam istiyorsanız Rio, Mambo ya da Teras cafe…

93 | kaya

19 Eylül 2012 ● 18:12

kavgadan 10 dakıka sonra olay yerındeydım ve cafe deyımı yerle bır etmıslerdı lcd ekran kırık tavlalar yerde sahıbı olmayan 3 4 gıyım ayakkbı nargıle sısıseı kırıkları bazı arkdslar bamtelını savunmuslar bamtelının sahbının ne işle mesgul oldgnu bılıyormusunz acaba ? polıs 2 saat boyunca bamtelınınn dukknnda otrdu cafedeyıme gdp bakmadlar gozaltı bıle olmadı bu iş gözu doymaz en buyuk mafya benm dıen gerzeklerın kavgasdr ra cafeye otrdum orda calısan arkdsmla knstm ve bamtelndekı adamlarn bıcakla ve nargıle sıselerı ıle musterı dahıl herkese saldrdgnı söledı adamn 2 tanesnde bıcak varms

94 | deniz

19 Eylül 2012 ● 19:46

olay bam teli ve otantiğin terbiyesizliğiden başka bir şey değildir yan kafedeydim uzun zamandır böyle bir olay olacağı belliydi genç çocuklar deyimi işletiyor para kazanıyor bamteli istemiyor varmı burası dağmı içeri kaçan müşteriler o gencecik üniversiteli öğrencilerden biri ölseydi haki beyin umrundamıydı onların ailelerine kim hesap verecekti. bire bir olayı gördüm yaşadım bamteli okadar insana acımadan saldırdı deyime ortalık can pazarına döndü hala gerginlik var deyim adam yıkmış kafesine yıkar tabi adamın kafesini bas yerle bir et sıkar haki bey geçmiş olsun demiyeceğim inşlah aklın başına gelmiştir böyle durumlarda azdan az çoktan çok tenhadan kor :)

95 | Sevcan

19 Eylül 2012 ● 20:12

Ben otantic bamteli cafeye yillardir takiliyorum peraoneli bizmeti on nura kaliteli bir mekandir. Haki bey ve ergün abi zaten cok saglam ve beyefendi kendini bilen cok sevdigimiz abilerimizdir . En guzel mekan kesinlikle bamteli otantic. Ve otantic parktir

96 | Erdal

19 Eylül 2012 ● 20:15

çağlar senin cafe deyim in garsonu olup bunları senin yazdığını biliyorum inkar etme :)

97 | şahıs

19 Eylül 2012 ● 20:15

Nezih olmayabilir ama küçük parkı küçük park yapan otantic ve bam teli’dir ve oradaki tüm cafe işletmecileri her zaman otantic ve bamteli’ini örnek almışlardır ve oturduğunuz koltuktan tutunda içtiğiniz çay bardağına kadar her şey ama her şey çok kalitelidir o sokakta hiç bir mekan otantic ve bam teli gibi hizmet edemez nezih olmayabilir ama o sokağın en kaliteli mekanıdır kıro tipli dediğiniz garsonlar hakkında ön yargılı davranıyorsunuz oradaki tüm personel işlerinde çok profosyoneldir ve otantic garson yetiştirme konusunda küçük parkın harward’ıdır o sokakta çalışanların yarısından çoğu otanticten yetişip gitmedirler ayrıca çoğu mekan işçiyi karın tokluğuna çalıştırırken otantic cafenin patronu işçisinin hakkını fazlasıyla verir hatta onları para manyağı yapardı çünkü emeğe ve emekçiye saygı duyardı bu olayların tek sebebi otantic ve bünyesindeki mekanların çok iş yapıyor olmasıdır bu yüzden bu mekanları ve mekancıyı karalıyorlar yorumların hepsini okudum ama hiç kimse neyin ne olduğunu bilmiyor hepiniz kulaktan dolma bilgiler yazıyorsunuz osokakta 5 6yıl takılmakla herkesi tanımak ve her şeyi bildiğiniz anlamına gelmez. deyimin sahibini de az çok tanırım dünyanın en efendi en dürüst insanıdır bu nları hak etmediğini düşünüyorum neyse herkese gelmiş geçmiş olsun…

98 | Salih

19 Eylül 2012 ● 20:18

Arkadaşlar bilip bilmeden yazıyosunuz ben hepsini The Bornova dan izledim önce gittiler otantice tartışma çıktı sonra müşterilerin hepsi dağıldı sokak fulldu orası bomboş kaldı patronu da ekmeğiyle oynanınca üzülmüştür tabi sonra o da onun ekmeğiyle oynamak istemiştir hissettirmek için

99 | Kerim Salihan

19 Eylül 2012 ● 20:27

Otantic ve Bamteli Cafe en elit mekandır küçükparktaki bu cafelerin müşterileri eskidir benim gibi garsonlarıda bilir patronunuda bilir tek o garson İmdat ukala biraz başka sorun da yok :D böyle bir kavga çıkmasının tek sebebi cafelerin müşterilerine yapıla bir hakarettendir. Çünki patronları ekmeği kutsal bilir müşterilere önem verir garsonlarına ve çalışanlarını sever ama hiç mi hiç belli etmez sinirli gösterir kendini garsonların motive olması için :D iyi taktik bir keresinde bir maç olayı vardı gs liler otantic müşterisinin forması fb li diye saldırmıştı patronuda garsonları toplayıp gslileri uzaklaştırdılar sonradan çevik kuvvet gelip iş bitmişti . Bu adam kavgayı sadece ekmeğini korumak için çıkarır ben onu biliyorum yani iyi günleer.

100 | Murat

19 Eylül 2012 ● 20:49

Doğma büyüme İzmir’liyim.. Bundan 5,6 sene öncesine kadar bende giderdim Küçük parka.. Ama,İzmir li olamam rağmen son 5,6 yıldır gitmiyorum. Çünkü fuhuş,uyuşturucu,gasp kavga olayları arttı. Kro kaynıyor gidenlerin çoğu apaçi..En son geçen hafta içinden geçtim ne ararsan var bu saydıkalrım..

101 | ugur kanlı

19 Eylül 2012 ● 20:58

iimiş qüselmiş =)) bizim action yazan elemanlar yarın tekrar qidersiniz artık bak tam surdan kafama doqru küllük qeldi die =)) özenti qencliqin mekanından ne bekliorsunuz ya

102 | Meliha

19 Eylül 2012 ● 21:06

Otantic park bamteli otantic mekanlarin kralii

103 | bornavalı

19 Eylül 2012 ● 21:17

küçuk park eskıdn kücuk parktı 8 sene önce şımdı ise cok boş

104 | müdavim

19 Eylül 2012 ● 21:28

küçükparkta kazancın en çok döndüğü mekanlar bir süre sonra insanların da gözlerini döndürüyor, sadece bu cümle tüm derdimizi açıklamaz mı arkadaşlar.Hepimiz bir kafenin müdavimiyiz, benim hiç beğenmediğim başkasının çok beğendiği olacaktır,bu herzaman da böyle olmuştur.Bence yapmamız gereken herkese hak ettiği değeri vermek, lüzumu olmadıkça şuan hepimizin yaptığı gibi fazla samimi olamamak, çünkü sizde biliyosunuz ki o insanlarla tek ortak noktamız sadece o ticarethane.Asıl mühim olan nedir biliyomusunuz; o güzel vakitlerimizi sevgi yolu sokağına-podyuma çıkan insanları izlemek yada izletmek için harcamış olmamız.Herşeyi tadında bırakmış olsaydık, bu olayları çıkaracak yüzü vermemiş olacaktık ve kimse de bu cesareti kendinde bulmamış olacaktı.Kendimize çeki düzen vermenin tam zamanı, yaptıklarımız davranışlarımız bu güzel düşüncelerimizi yansıtsın, o mesajımızı verelim o o insanlara.Şunu unutmayalım ki kötü insan yoktur, insanı kötü eden şeyler vardır..0 kafe iyi bu kafe kötü diyenlere sözüm..sağlıcakla kalın.bende o podyumda gördüklerinizden biriyim, ama şapkamı çıkarttım ve başımı ellerimin arasına aldım..

105 | hasan

19 Eylül 2012 ● 21:42

boşverin arkadaşlar ne olursa olsun küçük park güzel yerdir

106 | neco

19 Eylül 2012 ● 21:52

ARKADAŞLAR BU AÇ GÖZLÜLERİN RANT VE KENDİNİ BİLMEZLERİ OLAYI BEN BEŞ SENEDİR SEVGİ YOLU CAFEYE GİDİYORUM HERŞEYİYLE MÜKEMMEL VE GİTMEYEDE DEVAM EDECEĞİM HEPİNİZEDE SEVGİ YOLU CAFEYE GİDİN HERŞEYİYLE MÜKEMMELLİĞİ GÖRÜN BANA TEŞEKKÜR EDERSİNİZ.

107 | kucukpark yasayanı

19 Eylül 2012 ● 22:06

mahalle olarak imza toplayıp baskana cıkıcaz mıllet vekli mahkeme ne yol varsa denicez bu kafelerin kapanöası tasınması ıcın

108 | basak

19 Eylül 2012 ● 22:11

hayır erdal otanticin karşısında oturuyorum ben

109 | basak

19 Eylül 2012 ● 22:17

olay müşteriye sataşma laf atma olayı falan değil otantic-bamtelini aklamak için boş atmayın burda milleti yanıltıyosunuz.

110 | müdavim

19 Eylül 2012 ● 23:05

basak :)

111 | can

19 Eylül 2012 ● 23:43

arkadaşlar olan olmuş yalnız unutmayın ki biz öğrencilerden para kazanan bu mekanların öğrencilere saygı göstermesi zaten olağan dışı birsey değildir. ayrıca hazır boyle olaylar olmus ken neden kımse sunu soylemıyo ? CAFELERDE FİYATLAR ALMIŞ BASINI GIDIYOR…25 KURUS MALIYETI OLAN CAY 2 LIRA DAN SATILIYOR BU GİDİŞE SON VERMEK LAZIM ISTANBUL BOGAZINDA BILE BU KADAR PAHALI Bİ MENÜ YOK…ÖNCELİKLE BUNLRI DA DÜŞÜNÜN…

112 | ALTAN

20 Eylül 2012 ● 01:37

BİR YERDE PARA PARSA PİSLİK ÇOK OLUR. İNSANLARIN MUTLU OLMAK İÇİN GİTTİĞİ O KUCUKPARKIN CAFELERİN ARKASINDA NE DOLAPLAR DONUYOR BİR BİLSENİZ.HEPSİ RANT KAVGASI BUNLARIN. IRK, MİLLET YALAN….

113 | burak

20 Eylül 2012 ● 09:00

bence kurunun yanında yaşın yanması gibi bişey bu
2 yada 3 kafenin yaptıgı bu cirkinligi bütün kafelere maletmek bence gayet yanlış cünkü birsürü güzel kafenin oldugu biyerde hepsini aynı küfeye koymayalım bence

114 | aka

20 Eylül 2012 ● 10:21

Bazı arkadaşlar otantiğin sahibi kıskanıyodu onları filan yazmış ya saçmalamayın otantiğin sahibinin orda 3 mekanı var en çok parayı götüren o,kıçı kırık kafaedeyim mi kıskancak sesli güldüm :D

115 | mehmet ekencanı

20 Eylül 2012 ● 11:00

Küçükparktaki olay çekmemezlik veya başka birşey değil. Bildiğiniz üzere yeraltı denen karanlık işler denen mafya olayları var. İzmirin gece hayatını yöneten Jackies Soho LouJain Rain işletmecileri mardinli urfalı diyarbakırlılar KAFEDEYİM ile ortaklık kurup yanındaki nmekanıda aldılar bunu çekemeyen ve hasım olanlar otantic ve bamtelinin yanında durup mekan sahiplerine saldırdı. Ama bu bir hafta içinde ÖZELLİKLE HAFTA SONU DİKKAT EDİN OLAYLAR OLABİLİR.

116 | KRAL ADAM

20 Eylül 2012 ● 11:15

BİZ BOŞNAĞIZ BİLADER. KÜÇÜK PARKTAKİ KIROLAR KEKOLAR APAÇİLER DEĞİL.GARİBANA GİDER YAPAN ABİLER BURDA RRR YAPMAYIN.MEKAN BELLİ İZMİRDE ABİYİM DİYEN BUYURSUN GELSİN.KÜÇÜK PARKTA ERGENLERLE TAKILANLAR,UCUZCULAR.ALSANCAKTA GÖRMEYELİM SİZİ!!!

117 | KRAL BOŞNAK

20 Eylül 2012 ● 11:18

YÜRÜYÜN LEN KAVARACI KÜÇÜK PARKIN DÜMBÜKLERİ.KÜÇÜKTEKİ PATRONLAR ALSANCAĞA GELİNCE ADAMI 2 DAKKADA BOZARLAR.ORDAKİ ABİLERİNİZİN AYAKLARI HAVADA GEZİYO.BURAYA GELİNCE HEPSİ RRRRRRRRRRR

118 | KRAL BOŞNAK

20 Eylül 2012 ● 11:18

Boşnak çocugu az şekerli çok geçerli olur

119 | KRAL BOŞNAK

20 Eylül 2012 ● 11:20

KİMİNE GÖRE KRALIZ KİMİNE GÖRE ARIZAYIZ RAHAT OLSUN HERKEZ ADAMINA GÖRE ADAMIZZZZZ.ESRAR KUMAR AL SENIN OLSUN BIZ DELIKANLIYIZ ALEME ŞEKİL OLSUN.. BOŞNAK OĞLU AYKO…

120 | Malik

20 Eylül 2012 ● 11:46

başak otantic bamtelinin aklanıcak bişeyi yok zaten

121 | Feto

20 Eylül 2012 ● 13:58

Bosnak oglumusun nesin ne bozmasin ne yalakasin sen aklinca besoklarizmi diyosun . Ben besoklari tanirim herkes tanir onlar ksliteli insan kopek adam olsan o insanlarin afini butaez sitelerde telafuz etmessin saksakci . Besoklar kim oldugunu ogrenirseler ben biliyorum basina gelecegini.

122 | Ali

20 Eylül 2012 ● 14:05

Arkadaslar sunu belirteyim . Bam teli otantic park sahipleri doguludur . Kurt turk alevi cerkez hepimiz kardesiz. Fakat o adamlar haslan turktur. Cafedeyim mambo lara bir mardinli adamindir o cocuklar orda gostermelik patrondur yani milet oyle biliyor.

123 | oktay dağtekin

20 Eylül 2012 ● 14:19

her şey bir tarafa benim anlayamadığım mambonun ve laranın şèflerinin korkaklığı akıllara durgunluk verdi.tanyel ve ilter arkadaşlarını kavgada nasıl yalnız bıraktılar .lütfi abi can havli ile kavgaya girerken tanyel ve ilterin kalabalıktan çok uzaklarda seyretmesi çok acı ve komikti.hele tanyelin yan cafeye girip saklanması ürkütücüydü.yazık çok yazık.yüreğiniz yoksa lütfi abinin yanında adamız diye dolaşmayın.mambonun tüm çlşanları delikanlı tanyeli hariç.kavgada gözümden düştü yazık çok yazık

124 | Veli

20 Eylül 2012 ● 14:26

vallaha ben de ordaydım olay cafe deyimin sataşmasıyla başladı bu arada Ali abi Candır adam olan insana adam gibi muammele yaparlar :D

125 | Meto

20 Eylül 2012 ● 16:00

Allah askina ayiptir gunahtir haktir vebaldir ya. Bamtelinin sahibi dunya iyisi bir indandir hic kimseye zarari olmaya ve bircok insana faydasi olan biridir . Kim yaziyor bu uyduruk yazilari. İnanmayin arkadaslar . Gidin suan en dolu mekanlar o insanlarindir iyi olmayan yere insanimiz gidermi hic millet enayinmi ya nerde hizmet insanlar orda. Ve bamteli otantik essiz mekanlardir cidden

126 | huseyin kurtkaya

20 Eylül 2012 ● 17:45

bana öyle geliyoki bamteli&otantik cafenin sahibi çıkarmıştır bu kavgayı çünki mafya vari hareketleriyle insanları etki altında tutmaya çalışan bir cinstir..aldığım duyumlara göre aşçısı ve garsonları cafe mamboya transferi olayın aylar önceki başlangıç finaliydi.orada çalışanlardan aldığım duyumlara göre bamtelinin patronu aşçıyı ve garsonu geri getirme çabasındaymış snuç olumsuz olunca böyle terbiyesizlik yapmış.olayın aylar önceki finali bundan ibaret.ha bide imdat ve taner pislik insanlar gitmiyorum artık otantik bamteline.size tavsiyem sizde gitmeyin alevilerin mekanına

127 | basak

20 Eylül 2012 ● 17:47

müdavim
buyur ??

128 | zerrin egeliler

20 Eylül 2012 ● 18:15

bende duymuştum erkan ustanın gidişi ve garsonlardan adını bilmediğim bir iki kişinin mamboya transferini hazmetmemiş olabilir bamtelinin sahibi..size tavsiyem bu cafelere gitmeyin kroların mekanlarına.en güzeli cafe de paris. Ve lemon cafe

129 | OHA

20 Eylül 2012 ● 19:09

SİZ NE DİYORSUNUZ ARKADAŞLAR OTANTİC İN SAHİBİ KAVGADAN BİRAZ ÖNCE BIÇAKLANDI ONDAN SONRA OLAYLAR BÜYÜDÜ ŞU AN HERKEZE SORABİLİRSİNİZ KÜÇÜK PARKDA OTANTİC İN SAHİBİ HASTANEDE YATIYOR ONU BIÇAKLAYANDA CAFE DEYİMDEN TOLGA DİYE BİRİ BU MUDUR YAAAA !!!!!!

130 | B.u

20 Eylül 2012 ● 19:46

Bamteli Ve otantic sahipleri erzurumlu dur dadasdir.

131 | gerçekyalanyok

20 Eylül 2012 ● 19:56

şu bi gerçektir insanlar sadece dışardan gördüklerine yorum yaparlar olayın aslı astarı nedir diye pek soran olmaz açıkcası biz türk milleti olarak.. ben sağduyulu birisi olarak bu olayların bu noktaya gelmesinden dolayı küçükparktan nefret eder oldum, ayrıca olay iki cafe arasındaki sürtüşme değil iki taraf arasındaki büyüklük kavgasıdır, bir tarafta yüzü gözü parçalanmış insanlar diğer tarafta 2 bıçak darbesi almış bi can vardır… evet hep birlikte izleyelim ve görelim küçükpark ne hallere düşecek… ayrıca bamteli otantic personeline abaza keko diyen arkadaşlar emin olunki onlarda ekmekleri peşinde koşan kavgayla hiç işi olmayan insanlar ama patronlarından dolayı onlarından isimleri kötü reklaam oluyo.. ve ayrıca onların coğu evli barklı çocuğu olan insanlar onlara abaza diyenler ya karşıdaki yakışıklı sahipleriyle takılmış yada onlara yavşayanlardır eminim…

132 | merve35.1/2

20 Eylül 2012 ● 22:59

erkan ustanın mamboya geçtiğini bilmiyodum bu sokağın hatta izmirin en maharetli ustası e haliyle insanlar ellerindeki elemanları kaybedince çılgına döneceklerdir…erkan usta ali abi imdat sizi çok seviyorummmmmm

133 | kenan oltacı

20 Eylül 2012 ● 23:19

erkan ustayı iyi tanırım ustalığıda kişiliğide on numaradır.eski patronuyla medeni bir şekilde helalleşip ayrılmıştır.bu olayın ustayla veya garsonla bağlantılı olduğunu zannetmiyorum bana kalsa rant kavgasıdır bu…

134 | küçükpark sakinleri

20 Eylül 2012 ● 23:42

Ya herkes bilmeden yazıp çiziyor yok otantıc cafenin sahibini vuran kişinin adı tolgaymış yok neymiş arkadaşlar neden bu kadar yazıp çizme gereginde bulunuyosunuz onu anlamış degiliz. klavyeden olmuyo böyle atıp tutmak haksız oldugunu düşündügünüz kimse onun cafesine gidip ona para kazandırmazsınız Benim tek Düşüncem KİMSE KİMSENİN EKMEK TEKNESİNE HAİNCE SALDIRAMAZ. Siz hala o bunu vurmuş su sunu vurmuş diyip duruyorsunuz Tolga denilen insanın kimseyi vurduğu yok sakin olun . Yazıp çizmeyin boş yere kimse sessiz kalmasın ve haksızın yanında olmasın tabi HERKESİN KENDİ DÜŞÜNCESİ BUDA BENİM DÜŞÜNCEM. gidilecek 38 tane cafe var küçükparkta. AĞALIK SİSTEMİYLE MEKAN İŞLETİLMEZ HERKES EKMEĞİNE BAKSIN.

135 | Geri

21 Eylül 2012 ● 00:00

Panik yokk kucuk park super

136 | kasmabenitanırsın

21 Eylül 2012 ● 00:25

Ben otantic cafede çalışan birisiyim ve ne doğuluyum nede keko bir tipim var sizin gözlerinizde sorun var ki zaten buradaki karalama yapan kişilerin hepsi peçeteden kendi çabaları ile doğmuşlar. olayın aslını bilmeden yok otantic saldırdı yok kıl yün lan adamlar laf etmese ben neden saldırayım kendimi ve müşterilerimi korumayayım o kadar adam vardı cafe deyimde onlar haki abiyi yaralamasa bu olay olurmuydu sanıyorsunuz hiçbirşeyden haberiniz yok boş laftasınız olayı kürtlüğe vurcaksanız ulan deyiminde laranında mambonunda sahibi mardinliler ne biçim devamlı müşterisiniz siz peh karalama çalışması yaparken dersinize iyi çalışın biz neysek oyuz müşterilerimizde bunun farkında zaten sizlerin gelmemeniz yada karalamanız umrumuzda bile değil :)

137 | bbb

21 Eylül 2012 ● 01:27

Bu olayı çıkaranlar oradaki suçsuz, olaydan haberi olmayan insanları düşünmüyecek kadar insan dışıymış işte. O haklı bu haksız davasına düşeceğinize önce kendinizi düşünün, ona göre davranın otantic,bamteli,deyim herhalde sizin canınızdan önemli değildir şu saatten sonra.

138 | KRAL BOSNAK

21 Eylül 2012 ● 01:41

HAYIRDIR FETO BEN BOŞNAĞIM ONLARI KARISTIRDIGIM YOK DIREK SEN KARISTIRMISIN. CAFEDEYIMDE 2 CALISAN BOŞNAK ARKADASIMDIR.ONLARLA ILGILI KONUSTUM. ADAMSAM ISIM YAZARSIN. HER BOŞNAK DIYISIMIZDE BASKA BI YERE CEKMEYIN OLAYI !!! NELER SACMALIMISIN KENDI KAFANDAN AD MAD ANMA YOK ORDAKI 2 BOŞNAK CALISAN KARDESIME GECMIS OLSUN. VER BANA OZELINI TELINI FILAN BIREBIR KONUSALIM.

139 | bornovalı

21 Eylül 2012 ● 03:11

kac senedir kucuk parka takılırım hic boyle sacma bisey duymadım arkadasım bir sorunun varsa kendi aranda halledersin musteriye saldırmak nasıl bir adiliktir kesinlikle adı gecen cafelerden herhangi birine oturmayı asla dusunmuyorum bundan sonra. orada olsam ve bir sekilde maddi manevi zarar gormus olsam oradaki islerini bitirip donlarına kadar alana kadar hukuki acıdan sıkıstırırdım emin olun bunu yapabilecek gucumde fazlasıyla var. zarar goren arkadaslar kesinlikle pesini bırakmasınlar.

140 | mambo

21 Eylül 2012 ● 08:38

ya hadi gidin yaa bamteliymiş otantikmiş insaları yerinde kaldırıyolar be kalkın da müşteri alcam die böle salak çalışanları var yıllrdır mambodan şaşmam çalışanları ve yeni sahibi arkadaşımız 10 numara insalar ama çıkan kavga hiç iyi olmamış insanlarımıza olmuş olan fazla büyütmüşler ayıp yani..

141 | koraayy

21 Eylül 2012 ● 09:01

KUCUK PARKTA OTURAN BİRİ OLARAK , EN KALİTELİ EN BAŞKA CAFE VARSA BAMTELİDİR , NE MAMBOSU NE BAŞKA BOKU HEĞPSİ AYNI BAMTELİ OTANTİC YILLARDIR KADROSUNU BOZMADAN BAZI SEYLERDEN ÖDUN VERMEDN CALIŞAN CAFEELERDİ.HELE BİRDE SAHİBİ KAYMAK GİBİ ADAMDIR BURDA ONU KARALAYAN ADAMLARA YAZIYORUM SİZ NE BOKUMU YİYORSUNZ DA ADAMLARI KARALIYORSUNUZ ? ARKADAŞLAR BAMTELİ OTANTİC E DEVAM :)

142 | Feto

21 Eylül 2012 ● 10:20

Sen emin ol bosnak oglumusun kivrak oglumusun kimin ogluysan . Kim oldugumu bilsen boyle cahil cahil konusmassin. Adam olan oyle sacma sapan seer yazmaz yok mekan belli yok alsancaga gelin . Senin alsancakta mekanin nerde sen onu soyle bi . Gelirmiyim gmezmiyim gorursun.

143 | Gulen

21 Eylül 2012 ● 10:42

Haydi kucuk parka arkadslar .

144 | erkan yıldırım

21 Eylül 2012 ● 12:09

bazı geri zekâlılar aşçı ve garsonları işin içine dahil etmişler bunlar ortalığı karıştırmak isteyen kara zihniyetli insanlar olup kendi çaplarında bişeyler yapmak istiyorlar.adı geçen aşçı benim ne ben ne de diğer arkadaşlarım eski çalıştığımız iş yerinden kavgalı gürültülü ayrılmadık.muaşeret adabına uygun bir biçimde ayrıldık.bamteli ve otantikte çalışan arkadaşlar benim yıllarca beraber çalışıp ve çok sevdiğim insanlardır ve bir birimizle sürekli selamlaşıp kucaklaşırız.bu olayın olması hem mambo personelini hem bamteli otantik personelini derinden üzmüştür.dileğim daha fazla büyütmeden bu olayları kardeşlik çizgisinde birleşip barışmaları her iki tarafında.umarım bidaha böyle kötü olaylar yaşanmaz her iki tarafada geçmiş olsun

145 | Vedo

21 Eylül 2012 ● 14:30

Yasasin insanlik

146 | ......

21 Eylül 2012 ● 16:29

Olur oyle kavga lar . Onemli olan her iki tarafinda vazi kendini bilmez kisiliksiz insanlari dikkate amayarak baris yapip isine gucine bakmalaridir o onu demos bu bunu demis . Gibi kalitesiz dedikoducu pofpof cu bes para etmez insanlarin dediklerini dikkate almamak

147 | Zemir

21 Eylül 2012 ● 19:03

Siz ne diyorsunuz otantic in sahibi ile alakası yok deyim deki garson Samet otantic in sahibini bıçakladı olay başlamadan neyin kafasını yaşıyorsunuz siz otantic in sahibi garson kaybetti diye çılgınamı döner salaklar adam tüm küçükparkda her cafede ortalama 1 garsonu var erkan usta iyi usta ama onun yetiştirdiği aşçılarda çok iyi aklınıza tüküriyim

148 | KRAL BOŞNAK

21 Eylül 2012 ● 20:02

SEN BOŞNAKMISIN ? BOŞNAK BOŞNAĞI KORUR KOLLAR YARDIM EDER SALDIRMAZ.İSİM YAZMIYORSUN TANISAN DİYORSUN.NERELERE ÇEKTİN OLAYI.BURDA KÜÇÜK PARK KONUŞULUYOR.İSMİN FAKE OLDUGU BELLİ FETO

149 | Enes

21 Eylül 2012 ● 21:01

En guzel sey baristir insanliktir

150 | isimsiz

21 Eylül 2012 ● 21:17

erkan abi sen çok iyi birisin bamtelinin garsonları çalışanları da keza öyle bu olayın garsonlarla ve çalışanlarla alakası olmadığını herkes biliyor. söylediklerinde %100 haklısın bamtelinin çalışanlarını bizzat yakından tanırım aşçıları olsun ali abi olsun çok temiz, namuslu insanlardır hepsi de doğuludur ve kimsenin ekmek teknesine saygısızlık yapmazlar bundan emin olun karalamaya çalışanlar bunu tamamen kasıtlı yapıyor. kavgayı çıkaranlar haki aba ve yardakçıları, başka da kimse değil. insanlar parayı görünce çok değişiyor saldırganlaşıyor kendisi de sanırım yaralanmış umarım iyileşir de aklı başına gelir ne diyelim.

151 | ömer

21 Eylül 2012 ● 21:50

hepiniz gitmicez etmicez diyorsunuz eminimki hepinizin tekrar gideceği cafeler bunlar. ayrıca olayların detaylarını bilmeden konuşmanızda çok saçma bence.. kimseyi yargısız infaz edemezsiniz. otantik gayette hoş bi mekan ben gidiyorum oturuyorum en ufak sıkıntım yok. bamtelide öle deyim cafeye hiç gitmedim bi ara orayada giderim sorun değil.. cafelerden vaz gececek halim yok bi kavga cıktı diye. ayrıca madem bu kadar kokoşsunuz baaaayaaaanlar :) o halde türkiyeyi terk etmeniz lazım her gün 20 tane şehit.. birakın şimdi gitmicem etmicem triplerini eninde sonundada gideceksiniz. ayrıca oturduğu yerden utanan arkadaş yürü git erzeneye :D ondan sonra mevlanaya gör bakalım ne kavgalara şahit olcan. süt çocuuuysan k parkta ne işin var zaten :)

152 | isimsiz

21 Eylül 2012 ● 23:43

evet bende gördüm mambodaki tanyelin yan kafeye saklandığını çok korkmuştu titriyordu korkudan adam haklı ama kim ne yapsın lutfıyi sanki tanyele bişe olsaydı lütfimi kurtaracaktı aslanım tanyel kocum tanyel topum tanyel sana böle topluk yakışır zaten şüpheleniyordum .(yazıklar olsun senin erkekliğine arkadaşı kavgada yanlız bırakmak kekoların kitabında varmış demekki)

153 | yasin

21 Eylül 2012 ● 23:48

bana göre cafe mambo haksızdı eğer haklı olsalardı tanyel ve ilter korkudan saklanmaz arkadaşlarını yanlız bırakmazdı

154 | rüzgarın kızı

21 Eylül 2012 ● 23:59

benim tanıdığım haki abi bunu kekolara bırakmaz bu işin üstüne gider.zaten adamların göstermelik patronları uzun saçlı topa benzeyen tanyeli miydi adı neydi bide sakallı salak ilter nasılda korkudan saklanmışlardı benim oturduğum cafe de merak etmeyin krolar gidecek bu sokaktan erkan usta ve bülentin hâla orada çalışmasına aklım ermiyor sizin gibi insanların krolarin yanında çalışması üzüntü verici kalitenizi kaliteli yerlerde çalışarak tescilletin saygılar bülent abicim erkan ustam

155 | memo_42

22 Eylül 2012 ● 00:09

mambo eger mambo olduysa aşçılarının ve garsonlarının sayesinde olmuştur.sanırsam erkan ustanın ekibi seda ablayla sait te erkan ustanın yetiştirdiği aşçılardır onlar olmasaydı yemekmi satacaklardı bu korkaklar.garsonları buğra abi ve tevfik olmasaydı bunlar biraz zor yemek satardı.e nede olsa mutfak personeli bamtelinin eski kadrosuydu salon personelide bamtelinin elemanlarıydı.o korkaklar para kazanamazdı bu insanlar olmasaydı mambo personeli sizleri seviyorum ama korkakları sevmiyom tanyel gibi korkakları sevmiyom

156 | türkoğlu

22 Eylül 2012 ● 00:17

top tanyel korkak tanyel senin olduğun mekana gelmekmi asla.sen ve ilterin çalıştıiğınız mekana gelmicez bütün dostlarıma arkadaşlarıma da anlatçam kahpeliğini bundn snra deyim cafedeyiz arttık rossiyi orada yeriz sizde babayı yersiniz korkaklar

157 | savaşci_kız

22 Eylül 2012 ● 00:23

ozan buğra ve erkan abi siz hâla korkaklarla berabermi çlşçanız tertemiz kişiliğinizi mamboda kirletmeyin tanyel **** olduğu yerde sizi çalışırken görmek utanç verici..buğra ne işiniz var len orda

158 | müdavim

22 Eylül 2012 ● 07:30

basak:) balkondakı ona ulasmak bukadar kolay olacagını dusunememıstım

159 | Kasim

22 Eylül 2012 ● 09:29

Kucuk parkta hayat var

160 | leyla

22 Eylül 2012 ● 18:48

Yasasin. Kardeslik

161 | M.LİFE

22 Eylül 2012 ● 20:46

HERKES KAFASINA GÖRE YORUM YAPIYOR MAMBONUN PATRONUNDAN TUTUNDA PERSONELİNE KADAR HEPSİ ON NUMARA İNSANLAR ÖZELLİKLE DE O AŞÇILARLA LÜTFÜ PERÇİN SOKAĞİN TAMAMINI ALCAK BUNUDA HERKES GÖRCEK ALLAHIN İZNİYLE

162 | m.life

23 Eylül 2012 ● 07:00

mambo cafenin patronundan personeline hepsi on numara insanlar islerini en iyi sekilde icra ediyorlar cok yakindirki o personel ve ascilarla lutfu percin sokagin tamamini alacaktir bunuda herkes gorecektir

163 | ....

23 Eylül 2012 ● 13:16

Basakmisin ne cocuksun. Senin baban iyi bir insan ablan hanim bir kiz agir basli. Sen niye otanticten sikayetcisin onu anlamis deilz . Babanla konusruz sorariz kizinin derdi neymis cok ayip ama senin yaptigin ben senin banin severiz sayariz

164 | eski egeli

23 Eylül 2012 ● 13:49

ben 7 senedir otantik – bamteline giderim her hangi bir olay görmedim, cafe deyimin sahipleri daha öncede böle olay yaşamıştı. yazık günahtır otantik – bamteli nin adını ‘bi daha gitmezsiniz’ gibi kelimelerle kullanmanız.küçük parkın en nezih ve temiz cafeleridir.

165 | Kazim

23 Eylül 2012 ● 19:49

Kotulerin kotu kiskirtici yazilari bosa gitti yaptiklari fesat yorumlariyla jaldilar bakin cok sukur bisey olmadi.

166 | eben

24 Eylül 2012 ● 23:34

herkes bi de kendini savunmuo mu utanmadan… belediye başkanı izmir sınırıyla ilgili bi atılım yapamadı ki…

167 | gereksiz yorumlara cevap

25 Eylül 2012 ● 12:10

Salak sacma yorum yapmaktan vaz gecın kımın haklı kımın haksız oldugu bellı daha fazla da kurcalamayın onlar kendılerı kendı arasında halletmeyı bılır bu olayda boylece kapanır yok o kavgaya gırmemıs yok elemanlar delıkanlıymıs neyın pesındesınız sız anlamıyorum dedıkodu oldugunda bole yorumlar yapmayı da nasıl cok sevıyorsunuz .hele o mambonun laranın ısımlerını kotu sekılde agzına alan o erkekden bozma bebelere bı lafım var bole g.tunden uydurdugu o lafları onlara yedırırım gelsınler yuzlere soylensın o laflar delıkanlı adamların bole klavye aga’ların laflarıyla ıtıbarı dusmez ayık olsunlar.. bu yoruma cevap vercek ınsan bı zamet telefon nosunu yazsın

168 | melek

28 Eylül 2012 ● 21:10

1992_1995yılları arasında üniversite öğrencilerine hizmet etmek üzere tabldot usulü küçük bir mekan açtık emekli karı_koca olarak.Amaç kardan ziyade erdemli bir uğraş hizmetti.Ama bitişikteki öğrenci kafeleri Ağrılı vatandaşlarınmış .Bizde çok ucuz olan yemek sebebiyle onların tost hamburger satışları düşmüş.Önce biz on kardeşiz diye gözdağı verdiler.Camları indirdiler.vs…..bizi çalıştırmadıar.Kapatmak zorunda kaldık.Ben doğma büyüme Bornovalıyım.Maalesef doğu kökenli vatandaşlar orada esrar ,kız satışı yapıyorlardı.PKK lıları saklıyorlardı.ÇEk senet tahsilatının mafyalığını yapıyorlardı.Polis baskınlarınıda kendi memleketlisi polislerden haber alıp atlatıyorlardı.Bir eğitimci olarak yüreğim yaralandı ruhum karardı bu oluşumlardan.Lütfen gençlik bu tür insanların mekanlarından uzak durun.Sizi sevenleri üzmeyin.Emekli eğitimciden acizane bir hatıra ve tavsiye

169 | Melody

29 Eylül 2012 ● 04:23

Yaklaşık 6 yıldır küçükpark cafeler sokağında oturuyorum. Maalesef ki neredeyse hergün bu sokakta ufak çaplı da olsa bir tartışma, kavga ortamı olur bu yüzden de genelde cafelere pek inmem ancak o gün şehir dışından misafirlerim geldiği için aşağıdaki cafelerden birine okey oynamaya inmiştik, daha ne olduğunu anlayamadan kendimizi havada uçuşan kültablalarının, masaların arasında bulduk, ne cafeden çıkabiliyorduk ne de kendimizi koruyabilecek bir yere saklanabiliyorduk, sanki bir anda savaş alanının ortasına ışınlanmış gibiydik, bağrışmalar, çığlıklar ne yapacağımızı şaşırmıştık, misafirlerimden birisinin kafasına aldığı sopa darbesiyle kanlar içinde kalması neticesinde lara cafe’nin yetkilisi arkadaşın yardımı ile kavganın ortasından çıkıp hastaneye gitmeyi başarabildik. Buradan da kendisine teşekkürlerimi sunmak isterim. Kendisi bizi cafenin içerisinden çıkartıp taksiye kadar eşlik etmiş ve sonrasında da defalarca arayıp durumu sormuştur.

Yukarıda bahsi geçen cafeleri, sahiplerini ve işletmecilerini işim dolayısıyla yıllardır tanırım, kendileriyle defalarca aynı masada oturmuşluğum, sohbet etmişliğim vardır. Bazılarnın ailelerini de tanırım. Tanyel ve İlter diye bahsi geçen arkadaşlar gerçekten çok düzgün insanlardır ancak Haki tamamen kendi alanında mafyalaşmış, dediğim dedik, astığım kestik bir insandır. Bu olaylardan sonra Haki’nin “Bu iş burada kalmayacak, hepsinin izini bu sokaktan sileceğim” dediğini bizzat kendi kulaklarımla duydum. Desem… ve… kendime 5-6 destekci bulsam… burada anlattıklarımı bir şekilde onaylasalar, anlattıklarıma destek çıkacak birkaç artı olay anlatsalar, burada bunları okuyan sizler de bana ve destekcilerime inanırsınız değil mi?

Burada söylenen hiçbir şey doğrudur veya yalandır demiyorum ancak anlattığım hikaye tamamen hayal ürünüdür diyorum :)
Karar sizlerin :)
Saygılar…

170 | Tranzon

3 Ekim 2012 ● 13:33

Haki kadar taş düşsün kafana

171 | Babos

3 Ekim 2012 ● 14:24

Gubbur gumbur kucuk parkkk

172 | kimmiş

4 Ekim 2012 ● 00:05

yahu video rembetiko sokagı iyi bakan göürü mito bar falan filan oralarda hep olan olaylar alışığız…

173 | gerçekyalanyok

11 Ekim 2012 ● 21:03

yazık olmuş bamteline sokaktaki popüleritesini kaybediyor kavga yüzünden…

174 | izmirli

28 Ekim 2012 ● 20:26

Sevgili arkadaslar merhaba,
Herkesin yazdigi kendince dogrular var. Fakat siz burda yazisirken mekan sahipleri konuyu tatliya baglamistirlar. Ayrica haki aba ya gecmis olsun dileeeimizi yeniliyoruz. Bir tavsiye; olur olmaz sekilde felaket tellaligi yapmaniz yersiz ve anlamsizdir.

175 | amir alişan korkut

10 Kasım 2012 ● 18:46

olaya müdahale için ben gittim. çok karışık bir olaydı.kafamın üstünden kül tavlası uçtu.bir adamın 2 kolu ve 1 bacağı sakat kaldı.inanılmaz bir olaydı.50 yi geçmiş tutuklu vardı.60-70 tanede gözaltı vardı.açıkçası ben bu olaya inanamadım!

176 | şahin kaya

18 Kasım 2012 ● 09:56

gitmeyin olsun bitsin uzun lafın kısası.

177 | herseyi bilen adam

28 Ocak 2013 ● 22:33

Siz otantik bamteli otantic park ile kafayi bozmuş insanlarsiniz bu sokakta en kaliteli en seviyeli hizmeti veren 3 meken burasi bu mekenlarin aleyhine yorum yapan insanlar burda barinamayan insanlarsiniz 8 yildir bu mekanlara gidip gelirim evet sevmeyeni coktur ama bu sokagin esnaf ve personelin den kaynaklidir siz ne derseniz diyin kimseyi isinden gucunden alikoyomaz

178 | hüseyin

5 Nisan 2013 ● 07:45

tek bir şey soracağım…bu saldıranlar iki üç cafe birleşenler doğulumu….büyük ihtimal ile doğulu bu adamlar birlik olup başkasının rıskına göz dikmeyi doğru sanan cahiller..sonrada lokma döktürüp hyır yapan adamlar yazık bu adamların mekanına gitmeyin…

179 | Ekoğuz

5 Nisan 2013 ● 17:51

Senelerce öğrencilik yıllarımızda Otantic cafeye takıldık. ama gerçekten son bir kaç senedir kalktı bi yerleri bunların, garsonları çok çok iyi idi o şişman olan sanki oranın ağası moduna girmiş. Ben ve benim grubumdaki hiçbir arkadaşım 2-3 senedir uğramıyoruz oraya benim de tavsiyem otanticten uzak durmanız.

Yorum Bölümü

Bizi takip edin

Arama yapın


Güncel Blog, sizler için güncel haberleri takip eder ve ilginizi çekecek haberleri, bir blogun verebileceği samimiyet ve kolay anlatım ile sizlere sunar.